Mevsim Market İş Başvurusu

Mevsim Market, İzmir’in Bozyaka semtinde 1994 senesinde açılmış ve günden güne büyüme sağlayarak günümüze uzanan bir marketler zinciri kurmuştur. Kendi inşa ettiği özel alışveriş binası toplam’da 350 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş ve ayrıca 500 m2 boyutunda bir depoya sahiptir. 10’a yakın çalışanı ile sürekli olarak müşterilerin taleplerini karşılamakta olan Mevsim Market, günden güne büyüyerek başarı bir grafik işlemiştir. 3 yıl boyunca hizmetlerini aksatmadan faaliyet hayatına devam etmekte olan Mevsim Market, istikrar ve büyüme projeleri içerisinde yapmış olduğu analiz ve çalışmalar neticesinde 2006 yılında İzmir’in e büyük perakende mağazasını açarak marka değerini yükseltmiş ve prestiji yükselen bir isim olarak yoluna devam etmiştir. Daha sonra birbirini takiben başta Bozyaka olmak üzere Yağhaneler, Eski İzmir, Hatay ve Esendere bölgesinde bulunan mağazaları ile birlikte toplam’da 4.100 m2 alışveriş alanı ve ayrıca 3.000 m2 depo alanı ile hizmetlerine son sürat durmadan devam etmektedir.

İzmir’in prestiji yükselen markası haline gelen Mevsim Market daima kaliteli ve güvenli alışverişin simgesi haline gelmiş ve bölge halkının tercihi olmuştur. Merkez ve şubelerinde 100’ün üstünde personele istihdam sağlamakta olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve çeşitli yatırımları sayesinde günümüzde Opel Gıda Dağıtım Şirketine ortaklık sağlamış ve aynı zaman’da marka değeri yüksek olan Fayda Anonim Şirketi’nin kurucu ortaklarındadır.

Mevsim Market İletişim Bilgileri
Adres; Eskiizmir Cad. No: 18 Yağhaneler, İzmir

Mevsim Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mevsim Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mevsim Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ