Mev Koleji İş Başvurusu

Mev Koleji, Millî Eğitim Vakfı tarafından 2012-2013 eğitim ve öğretim yıllarında faaliyet koyulmuş olup 4.500’e yakın öğrencisiyle eğitim ve öğretim hayatına adıma atmıştır. Kolej bünyelerinde bulunan 478 yönetici ve alanında uzman öğretmen kadrosu ile hizmetlerine aralıksız olarak devam eden Mev Koleji, 125 destek personeli ile de sürekli olarak başarılı bir grafik sağlamaktadır. 1991 yılından beri, ülke genelinde açılan özel kolej/okulların dengesiz bir şekilde fiyatlandırma, eğitim, teknoloji ve benzeri hususların yetersiz veya dengesiz bir şekilde oluşumundan kaynaklı olarak karar alan Millî Eğitim Vakfı, Mev Koleji’ni faaliyete sokarak ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebilecekleri bir eğitim kurumu inşa etmiştir.

Millî Eğitim Vakfı, atılımını yapmış olduğunu bu özel okullar içerisinde öğrencilerin daha verimli ve kalite standartlarının üstünde bir eğitim alması, sürekli gelişen teknoloji ürünleri mükemmel bir eğitim kapasitesi oluşturmuş ve aynı zaman’da sosyal eğitim kampüs alanları ile öğrencilerini motive etmiştir. Yenilikçi atılımları ile Türkçe eğitiminin yanı sıra 2’inci ve 3’üncü dile eğitiminde ebeveynlerin isteği ve onayı doğrultusunda başarılı bir şekilde öğrencilerine eğitimi sağlamaktadır. Geniş ve tecrübeli bir akademik kadroya sahip olan Mev Koleji, geleceğe ışık tutan genç nesillerin daha kaliteli, hijyenik, dinamik ve eğitim konusunda eksiksiz bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine aralıksız bir şekilde durmadan devam etmektedir. Mev Koleji bünyesinde laboratuvarlar, kütüphane, bilgisayar laboratuvarları, hobi ve sanat salonları, rekreasyon alanları, kültür ve sosyal faaliyet salonları, sağlık birimleri ve eğitim teknolojileri alanında olan özel ve gelişmiş bölümleri ile öğrencilerin daha iyi bir eğitim alması için var gücüyle çalışmaktadır.

Mev Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Yolu 17. km. 06810 Çayyolu – Ankara

Mev Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mev Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Mev Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ