Metro Holding İş Başvurusu

Metro Holding, başta turizm olmak üzere birçok pazarda faaliyetler gösteren firmadır. Hepimizin bilmiş olduğu ve Türkiye’nin en büyük otobüs firmalarından kabul edilen Metro Turizm’in de sahibi olan Holding şirketi 1977 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda ismi Van-Et olan şirket, 2010 tarihinde Metro Holding ismini almıştır. Metro Turizm dışında, Mepet, Metro Elektrik, Metro Maden ve Metro Kargo firmaları da iştirakleri arasında bulunmaktadır. Borsa İstanbul’da işlem gören holding şirketi halka açıktır.

Metro Holding üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma prensiplerine uyarak en iyi hizmeti vermektedir. Yenilikçi ve gelişimCİ bir siyaset politikasıyla saygınlığını her daim devam ettirebilmek için çalışmalarını en iyi şekilde yapmaktadır. Aynı zamanda teknolojinin yeniliklerini takip ederek, yenilenebilen bir yapıya sahip olmak için güçlü bir politika izlemektedir. Her zaman önce insan düşüncesini benimsemiş olan firma, insana ve çevreye olan sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Firma doğru zamanda doğru yatırım kararları vererek sürekliliğini sağlamıştır. Yapmış olduğu faaliyetler sonucunda kazanmış olduğu maddi gelirler ile devamlı olarak yatırımlar yapmaktadır.

Metro Holding İletişim Bilgileri
Adres; BÜYÜKDERE CAD. METROCITY İŞMERKEZİ NO:171 A BLOK KAT:17 ŞİŞLİ İSTANBULMetro Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Metro Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Metro Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ