Anasayfa / Ek İşler Haziran 1, 2016 3.251 okunma

Mersin Ek İş İlanları

Mersin’de ev ek iş imkanları ve evlere iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Evinde ek iş yapmak isteyen adaylar yapabilecekleri ek iş türlerini konu altından yorumlar bölümüne telefon numarası vermeden yazabilirler. Firmalar da aynı şekilde Mersin’de verecekleri ek iş imkanları hakkındaki bilgileri konu altından sunabilirler.

Mersin ev ek iş ilanlarını güncel olarak Facebook sayfamızda takip edebilirsiniz. Firmalar ek iş ilanı verdiğinde ilk olarak Facebook sayfamızda yayınlanmaktadır. Böylece ek işlerden ilk haberdar siz olabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma; Evde ya da iş yerlerinde boş zamanlarınızda makaleler yazarak para kazanabilirsiniz. Çeşitli konularda özgün makaleler karşılığında ek gelir sağlayabilirsiniz.

Mersin Hakkında Genel Bilgiler
Mersin diğer şehirlerarasında farklı kültür ve toplumlara ev sahipliği yapan oldukça büyük bir şehirdir. Taşı toprağı oldukça bereketli ve herkese el uzatan anaç bir şehirdir mersin. Bu da bu şehri iş imkânları açısından oldukça zengin hale getirir.

Mersin Akdeniz’e komşu Toroslar Dağları’na sırtını dayamış portakalı mandalinası, limonu, turuncu, cezeryesi, tantunisi ile meşhur sıcak bir şehirdir. Kozmopolit bir yapısı vardır. Halkın büyük bir kısmı seracılık narenciye, sanayi, balıkçılık gibi dallarla ilgilenmektedir. Kışlar oldukça ılık ve yağışlı yazlarda nemli ve sıcak geçer. Nüfus olarak kalabalıktır. Büyük şehir belediyesi olarak değerlendirilir.Mersin çok çeşitli iş kollarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu da farklı dallarda yeteneklerini sergileyebileceğiniz anlamına gelmektedir. Özellikle sanal ortamı ürünlerinizi satmak için kullanabilirsiniz. Mesela yerel ürünler ve Mersin’e özgü her şey bu kapsama alınabilir. Özellikle bölge toprakları oldukça verimlidir. Topraktan elde edilen mahsulleri net ortamında pazarlayabilir, Evde karton katlama boncuk işi kurdele işi bebek şekerleri işi ürün firmaların ürün tanıtım temsilcisi gibi alanlar kolaylıkla iş imkânı sağlanabilecek ve rahatlıkla üretim yapılabilecek dallardır.

Mersin Ekonomisi
Mersin’ de ekonomi toprağın denetimindedir. Taze meyve sebze ve narenciye üretiminin büyük bir kısmı buradan sağlanmaktadır. Sanayi kollarının da hemen hemen her dalında hizmet verilmektedir. Hayvancılık oldukça yaygındır. Aslında n gelişmiş ekonomik faaliyet şudur demek oldukça yanlış olacaktır. Çünkü mersin hemen hemen her alanda büyüme ve gelişme gösteren bir şehirdir.

Özellikle Mersin’de bulunan liman bu şehri birçok geminin taşımacılıkla, ticaretle uğraşan yerli yabancı sanayicilerin uğrak yeri haline getirmiştir. Mersin tam bir ticaret şehridir. Rafinenin yer alması bu şehri petrol açısından da önemli bir merkez haline gelmesini sağlamıştır. Şehrin ulaşım anlamında her yerle bağlantısı çok iyidir. Âmâ verimli tarım arazilerinin çok fazla olması burayı tam bir tarım şehri yapmıştır. Halkın büyük bir kısmı bu alanla ilgilenir. Zengin bitki örtüsü ormancılık alanının da gelişmesine neden olmuştur.

Mersin’de Evde Yapılabilecek İşler
Mersin birçok alanda gelişmiş bir şehir olsa da tarım alanında daha öndedir. Bundan dolayı yerli ürünleri hem kendiniz üretebilir hem de mevcut üretimi evde oturduğunuz yerden pazarlayabilirsiniz. Ticarette geliştiğinde kutu katlama el işleri, boncuk işleri bebek ve nikâh şekerleri gibi alanlarda da evde kendinize iş imkânı sağlayabilirsiniz.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Mersin Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 25 yorum yapılmış.

 1. zeynep özbek Haziran 30, 2015

  Mersin’de yaşıyorum, evde aktif olarak calısabilirim.
  SAYGILARIMLA

 2. esra bilgin Aralık 21, 2015

  Evde ek iş yapmak istiyorum, hafta içi de hafta sonu da yapabilirim.
  Mersin hafta içi ve hafta sonu evde ek iş arıyorum.

 3. pinar bockun Ocak 1, 2016

  Mersinde yaşıyorum ve evde ek iş arıyorum.

 4. hanim Ocak 2, 2016

  Mersinde ikamet ediyorum, evde yapacağım ek iş arıyorum.

 5. Suna Glçt Ocak 8, 2016

  Tarsus’ta yaşıyorum, evde aktif olarak çalışabilirim. Teşekkürler.
  Mersin Tarsus evde ek iş arıyorum.

 6. Gülşah oskay Ocak 11, 2016

  Mersin de yaşıyorum, kına ve nikah, şeker, davetiye işi yapabilirim.

 7. Esra özmen Ocak 12, 2016

  Mersin merkezde yaşıyorum. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

 8. Kadriye aktop Ocak 16, 2016

  Evde aktif olarak ek işler yapabilirim.

 9. seda erdemir Ocak 17, 2016

  Merhaba ben Mersin’de yaşıyorum. Öğrenciyim. Durumumuz iyi değil. Bu nedenle harç öderken zorluk çekiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Okulumu bitirmek istiyorum. Lütfen bana ek iş imkanı tanıyın. Bunun için ne yapmak ve nereye başvurmak gerekiyor.

 10. Duygu Ocak 28, 2016

  Mersinde ev hanımlarına evde ek iş imkanı oluyor mu? Mersin ev ek iş ilanları hakkında bilgi alabilir miyim?

 11. bahar Ocak 30, 2016

  Maddi sıkıntı çekiyorum, evde yapabileceğim iş arıyorum. Olumlu ya da olumsuz cevap bekliyorum.

 12. handan Ocak 31, 2016

  Mersin’de yaşıyorum, ihtiyaçlarımdan dolayı bu ve buna benzer ev işleri yapmam lazım. Bana yardımcı olursanız, çok sevinirim.

 13. pınar kaya Şubat 15, 2016

  2 çocuk okuyor, malum bu şartlarda çok zor. Evde ek iş yaparak aileme destek olmak istiyorum, Mersin’de oturuyorum.

 14. Ayşegül Nisan 1, 2016

  İyi günler bende ev hanımıyım ve çalışmak istiyorum evde yapabileceğim işler yapıp eşime destek olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 15. Ayşegül Nisan 1, 2016

  En kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum

 16. Rahile Nisan 1, 2016

  Mersin’de oturuyorum, evde calışarak aileme destek olmak istiyorum.

 17. güler karahan Nisan 30, 2016

  Mersin Mezitli Martı Oteli civarında oturuyorum. 3 çocuk okutuyorum ve evim kira. Eşime destek çıkmak istiyorum, işe çok ihtiyacım var. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

 18. münevver Mayıs 2, 2016

  Mersin’de evde ek iş yapmak istiyorum.

 19. Aysen Mayıs 16, 2016

  Mersin’de evde ek iş yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  Evde boncuk işi Mersin ya da başka işler olabilir.

 20. Cansu Mayıs 18, 2016

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum. Ellerim el işlerine cok yatkın, eğer olursa dönüş sağlarsanız beni çok mutlu edersiniz.
  Mersin evde el işi yaparak para kazanmak istiyorum.

 21. Figen Mayıs 30, 2016

  Evde ek iş yapmak istiyorum.
  Mersin’de evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgi istiyorum.

 22. Gamze gürtekin Temmuz 5, 2016

  Merhaba universite ogrencisiyim. Egitim masraflarimi kendim karsilamaya calisiyorum. El becerim oldukca iyi. Donus yapmanizi bekliyorum.

 23. Busra Temmuz 23, 2016

  Mersin merkezden yaziyorum. Ek is yapmak istiyorum.

 24. Aslı varol Temmuz 24, 2016

  Ek iş istiyorum. Çok ihtiyacım var. mersin’de yaşıyorum.

 25. Funda Ağustos 29, 2016

  Evde her türlü iş yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

Yorum Yap