Anasayfa / Hizmet Sektörü Kasım 21, 2015

Merç Global İş Başvurusu

Merç Global uluslar arası piyasada faaliyet gösteren bir firmadır. Enerji sektöründe lider firmalardan bir tanesi olan bu firma petrol, doğalgaz gibi alanlarda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır ve aynı zamanda işgücü temini sunmaktadır. 1982 yılından bugüne kadar birçok firma ile çalışmıştır ve dünya çapında verdiği hizmetlerle alanında profesyonel bir firma durumuna gelmiştir.

Müşterilerine faaliyet göstermiş oldukları her alanda danışmanlık hizmeti sunan firma, enerji sektöründe yer alan firmalara da profesyonel işgücü sağlamaktadır. Petrol ya da Gaz arama projeleri için özel olarak yetiştirilmiş ve konusunda profesyonel personelleri müşterileri ile bir araya getirmektedir. Böylece firmalar personel arayışında olmayacak ve zamandan kazandıkları gibi hususunda profesyonel personellerle çalışacaklar.

Sunmuş olduğu hizmetlerin tutarlı ve güvene dayalı olması Merç Global için ilk önemli husustur. Firma dünya da birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Bu ülkelerden bazıları Türkiye,Romanya, Moldvya, Ukrayna, Bosna, Bulgaristan , Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Bangladeş, Sirilanka, Nepal, Hindistan, Endonezya, Malezya, Fas, Çin, Filipinler, Kazakistan, Özbekistan, Vietnam, Myanmar, Pakistan, Gürcistan, Avustralya, İngiltere, Irak (Bağdat, Erbil, Basra), İran ve Cezayir şeklindedir.30 yıldır bu piyasada bulunan şirket kendine saygın bir yer edinmiştir. Günümüze kadar yaklaşık 60.000 kişiye iş istihdamı sunmuştur. Enerji sektörü dışında yine inşaat, lojistik, otomotiv ve havacılık sektörlerine de çeşitli istihdamlar sunmaktadır.

Merç Global İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Çakmak 1 Sokak No: 17 / 4 Kızılay / Ankara

Merç Global Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Merç Global firmasında kariyer yapabilirsiniz. Merç Global insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Merç Global İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. recep Mart 10, 2016

    Tekstil’de dikim ve kalite kontrol, fason takipçiliği ve benzeri işlerde 22 yıllık tecrübem var yurt dışı engelim yok.

  2. muharrem sivri Nisan 19, 2016

    Ben aşçıyım. Sertifikam mevcuttur yurt dışında çalışabilirim. Branşım sulu yemek, uygun bir yerde yurt dışında çalışmak istiyorum.

Yorum Yap