Melis Ecza Deposu İş Başvurusu

Melis Ecza Deposu, 1987 yılında Türkiye’nin tıbbi sektöründe yıllarca hizmet vermiş ve kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden köklü bir firmadır. Türkiye’de faaliyette olan ve halen Melis Ecza Deposu bünyesinde 70’den fazla uluslar arası ilaç firmalarına ait ithal ilaç satışını ve dağıtımını üstlenmiş öncü bir firmadır. Yıllardır bu çerçevede sürekli olan önce insan sağlığı misyonu ile sürekli kaliteli ve özveri ile yapmış oldukları iş prensibi, müşterileri tarafından ilgi ile karşılanmış olup tercih sebebi halini almıştır. 19’yıldan fazladır tıbbi ilaçlar sektörü üzerine ülkemizdeki hasta ve hasta kuruluşlarının tüm ihtiyacını karşılayacak seviyede kendini geliştirmiş ve bu yoldan hiç şaşmadan misyonlarına uyarak devam etmiştir.

Melis Ecza Deposu 3’ü İstanbul’da, İzmir, Antalya ve Isparta’da ise 1’er adet deposuyla toplamda 6 depo teşkilatı ile Özel Hastane, Kamu Hastaneleri ve Eczanelerin tüm ilaç ihtiyaçlarını karşılayarak hızlı, dinamik, genç ve istikrarlı alanında uzman kadrosu ile sürekli olarak hedefleri doğrultusunda müşterilerinin yüzünü güldürerek hizmetlerine son sürat devam etmiştir. Melis Ecza Deposu kadrosu, tamamen eczacılardan ve sağlık sektörü alanında tamamen uzman olan 70 kişilik kadrosu daima kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ile işlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini daima önde tutan Melis Ecza Deposu, sağlık alanında göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda marka değeri kazanmış ve müşterileri tarafından sürekli tercih sebebi olmaktadır.

Melis Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; Melis Ecza Deposu Ltd. Şti Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok No: 28 Şişli İstanbul

Melis Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Melis Ecza Deposu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Melis Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ