Melike Tekstil İş Başvurusu

Melike Tekstil, bugünkü adıyla Melike Group ismiyle 2000 yılında Gaziantep’in Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş ve günümüze kadar her geçen yıl içerisinde daha da büyüyerek faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Faaliyetlerinde göstermiş olduğu kalite ve özverili iş anlayışı ile sürekli tercih sebebi halini almış ve marka değeri kazanmış kaliteli ve öncü bir isim olarak anılmaya devam etmektedir. İlk kurulduğunda Şönil iplik üretimi ile piyasaya giriş yapan Melike Tekstil, müşterilerinin talepleri üzerine ürün çeşitliliğini arttırarak günümüzde müşterilerinin tüm talep ve siparişlerine hızlı ve kaliteli bir şekilde cevaplamaktadır. Ürün yelpazeleri arasında günümüzde pamuk, akrilik, şönil ve polyester iplik çeşitleri ile üretimlerini sürdürmüş ve üretim kapasitesini üst seviyeye çıkararak ülke genelinde alanında büyük bir marka değeri kazanarak bu yolda hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. Aynı zaman’da viskon ve spun iplik üretimlerini de bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Melike Tekstil 2011 yılında projelendirdiği akrilik halı ipliği üretimi için yüksek kapasite ve ileri teknoloji cihazlar ile birlikte tesisini kurmuş olup, üretimlerine başlamıştır. İlk kurulduğu dönemlerde şönil iplik üretimi gibi, akrilik iplik üretiminde de başarılı ve hızlı yükseliş gösterip, Türkiye’nin en büyük halı ipliği üreticileri arasında en üst sırada yerini alarak markalaşmış bir kuruluştur. Bunun yanı sıra, 2012 yılında ise polip iplik üretimi için ek bir bina inşa edip, polip iplik üretimlerine hızlı giriş yaparak müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Günümüzde dünya genelinde 25’in üzerinde ülkeye ihracat yaparak başarılarını gün geçtikçe daha da arttırmıştır.

Melike Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; 4. Organize Sanayi Bölgesi 83404 No’lu Cad. No: 17 Başpınar Şehitkamil / Gaziantep

Melike Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Melike Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Melike Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. atilla demirtas dedi ki:

    16 sene merınos halıda calıştım ascıyım

BİR YORUM YAZ