Melike Pınar Okulları İş Başvurusu

Melike Pınar Okulları, 1998 yılında inşaatına başlanmış ve 1999 yılında okul kurumunu aktif etme ve öğretime başlamak için tüm izinlerini Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden alarak Özel Melike Pınar Anaokulu ve Özel Melike Pınar Lisesi olarak faaliyetlerine başlamışlardır. Alınan izinler ve gerekli tüm hazırlıklardan sonra 1999-2000 Eğitim ve Öğretim yılına giriş yaparak öğrencilerinin daha iyi bir eğitim alması adına ellerinden gelen tüm imkanları seferber ederek harika bir kuruluşun eğitim ve öğretim alanındaki ilk adımlarını atmışlardır. 1995 yıllarında kurumun kurucuları olan Zeki Şaban Yetim ve Adem Ünal tarafından yeni nesil ve ülke’de ilke imza atacak projelerinin sergilendiği özel bir eğitim alanı inşa fikirlerinin üzerine Japonya, ABD, İngiltere ve Almanya’da eğitim sistemleri üzerine günümüze kadarda halen incelemeler yaparak Melike Pınar Okulları üzerinde geliştirip faal duruma koymak için sürekli çalışmaktadırlar.

Kuruluş amaçlarının, öğrencinin kendini en iyi hissedeceği şekilde sıkılmadan derslerine odaklanacak projeler için yabancı ve Türk eğitim bilimcileri ile görüşmeler düzenlemiş ve beyin fırtınası yaparak Melike Pınar Okullarının temellerini bu beyin fırtınasından doğan fikirler doğrultusunda kurmuşlardır. Temel amaç olarak öğrencilerin, beklentilerini, düşüncelerini, ihtiyaçlarını ve onlar için bir okulda ne olması gerekiyor ise onun üzerine okulu dizayn edip beğenilerine sunmuş ve öğrencilerinin daha eğlenceli ve huzurlu bir eğitim görmelerini sağlamıştır.

Melike Pınar Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Kültür, 16000 Nilüfer Bursa

Melike Pınar Okulları Kariyer Olanakları
Okul insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Melike Pınar Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Melike Pınar Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ