Melek Tekstil İş Başvurusu

Melek Tekstil, MLC markası adı altında 22 yıldan fazladır alanında geliştirdiği ve üretimini sağladığı ürünler ile daima yenilikçi ve kaliteli iş anlayışı ile modaya yön vermek adına çok sayıda başarılara imza atmış ve marka değeri kazanmış öncü tekstil firmalardan biri olarak yoluna son sürat devam etmektedir. Sıra dışı ve modaya yenilik getiren tasarımları ile müşterileri tarafından sürekli tercih sebebi olmuş ve bu yolda kendini geliştirerek daima daha iyisi için sürekli yeni projeler ve tasarımlar üzerine çalışarak ülke ve bölge ekonomisine destek olmaktadır. Genç, dinamik ve tecrübeli tasarım ekibiyle sürekli dünya modasını takip eden tasarımcı ruhunun birleştiği bu AR-GE tasarım takımı sürekli olarak ülkemizdeki vatandaşlarımızın tekstil konusunda yerli sermaye ile üretilen kaliteli ve modern giyimin markası halini almıştır.

Ülkenin en iyi tasarımcılarını bünyesinde barındıran Melek Tekstil, uzman yönetici kadrosu ile üretim ve üretim sonrası kontrolleri büyük bir hassasiyet ve dikkat içerisinde sürdürmektedir. 7.000 m2 kapalı alana kurulu olan üretim tesisi, gün geçtikçe daha fazla taleplerden ötürü ileriki zamanlarda ek bina inşaatına başlayacaklarının projelerini hazırlamaya şimdiden başlamışlardır. Melek Tekstil bünyesinde MCL markası olarak dünyanın en büyük markaları arasında yer almakta olup bu çizginin dışına çıkmadan sürekli yenilikçi işlevselliği ile hizmetlerini sürdürmüş ve aynı zaman’da Türkiye’nin 4 bir yanına uzanan kolları ile kurmuş olduğu bayii ağlarını da sürekli güncel tutarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Melek Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; E-5 Yolu Üzeri Namık Kemal Mah. 122. Sok. No:16 Esenyurt / İstanbul

Melek Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Melek Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Melek Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. devriş gültekin dedi ki:

    Polip büküm operatörüyüm.

BİR YORUM YAZ