Mega Tekstil İş Başvurusu

Mega Tekstil, bir Türkün Holding kuruluşu olup 1993 yılında Mega Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında Bursa’da bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin tüm tekstil ihtiyacını karşılayacak teknolojiyi bünyesinde barındırarak ulusal ve uluslar arası arena’da büyük söz sahibi olmuş ve bu doğrultuda çalışmalarını son sürat kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Toplam’da 120.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan Mega Tekstil, üretimlerini Avrupa standartlarında yapmakta olan öncü ve lider konumda duran profilini hiç bozmadan aynı kalite ve özen ile sürdürmektedir.

Mega Tekstil, ürettiği ürünleri ile Türkiye’nin tekstil ihtiyacını karşılayan dev bir altyapıya sahip olmasının yanı sıra dünya üzerinde bulunan birçok büyük ülkeye ihraçlar düzenleyerek ülkemizi en kaliteli ve disiplin çerçevesinde temsil etmekte olan bir sanayi kuruluşudur. Üretmiş olduğu ürünler arasında polyester iplik ve tül perdelik kumaşlar sayesinde tüm ülkenin bu ürün ihtiyacını fazlası ile karşılamak adına sürekli ve hızlı bir şekilde üretimlerini sürdürmektedir. Bursa Ticaret Odası’na bağlı olarak sürdürmüş olduğu hizmetlerini hemen hemen tüm Türkiye’de bulunan polyester ve tül kumaş gereksinimi duyan firma veya şirketlere hizmet vermektedir. 500’e yakın çalışanı ile büyük üretim kapasitesini yakalayan Mega Tekstil 50.000.000 TL’e yakın sermayesi ile dev bir üretim tesisi olma yolunda devam etmektedir. Üretici, distribütör ve hizmet sağlayıcı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Mega Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Gri Cadde 2. Sokak No: 2 K. 1 BURSA

Mega Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mega Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mega Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ