MedData İş Başvurusu

Ankara ilimizde faaliyete geçmiş olan Meddata tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Hastanelere hizmet sunan yazılım şirketi genel olarak hastane bilgi yönetim sistemleri üzerine programlar yapmaktadır. Ankara dışında Marmara ve Ege Bölgelerinde de ofisleri yer almaktadır. Ayrıca Mersin, Antep, Diyarbakır ve Mersin gibi illerimizde de iş ortakları bulunmaktadır.

Ülkemizde bulunan özel hastanelere, devlet hastanelerine özel yazılımlar sunmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun Meddata yazılımları otomasyon, muhasebe ve personel yönetiminde kullanılan yazılımlardır. Hastanelerde yapılan hasta kayıt işlemleri, faturalama işlemleri ve arada geçen süreçlerin tamamı bu programlar sayesinde yapılmaktadır.

Hastanelere sunulan bu programlar sayesinde hem hastaneler hem de hastalar oldukça kolay bir şekilde işlemlerini yapabilmektedirler. Şirket bünyesi içerisinde yapmış olduğu araştırma geliştirme çalışmaları sonrasında bu yazmış olduğu lisanslı programları günümüz teknolojisine uygun şekilde hastanelere sunmaktadır.

Firma 2000 yılında kendi ofisini açmış ve 2004 senesinde de Bilkent Üniversitesi Cyberpark Plaza teknoloji bölgesinde yer alan ofis üzerinden araştırma geliştirme faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2004 senesinde TSE, 2006 senesinde, ISO 9001-2000 sertifikasını alan şirket kendi geliştirmiş olduğu Meddatapacs yazılımı için CE belgesi almayı başarmıştır.Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış olan Meddata yazılımları günümüzde birçok hastanede kullanılmaktadır. Bu şirkette çalışmak ve insan sağlığına faydalı yazılımlar yapmak için firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

MedData İletişim Bilgileri
Adres; MedData Bilişim İletişim Ltd. Şti. Mustafa Kemal Mahallesi 2129. sk. No: 6 Çankaya/ANKARA

MedData Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MedData firmasında kariyer yapabilirsiniz. MedData insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ