Anasayfa / Enerji Aralık 5, 2015

Medaş İş Başvurusu

Medaş bir elektrik dağıtım şirketidir ve Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. kısaltmasından oluşur. Hususunda profesyonel çalışanlarıyla hizmet sunan firma, teknolojinin gerektirmiş olduğu tüm yenilikleri bünyesinde kullanmaktadır. Güçlü bir şebeke yönetim sistemi olan firma elektrik arızalarına anında müdahale etmektedir. Elektrik yönetiminin de SCADA sistemini kullanan firma, uzaktan sayaç okuma ve online fatura sistemi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşterilerin şikayetlerini her daim değerlendiren ve müşterilerinin sorunlarını kolay bir şekilde dile getirmeleri için kurulan online sistem ile tüketici mutluluğu sağlanmaktadır.Kurum ilk olarak 1990 senesinde Tek Konya Dağıtım Elektrik Müessesi ismi ile Konya ilinde faaliyetlere başladı. 1993 senesinde tüm elektrik dağıtım şirketlerinin TEDAŞ’a devredilmesi sonucunda Konya ilinde Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. kurulmuştur. 2004 senesinde resmi gazetede yayınlanmış olan özelleştirme yüksek kururu kararı ile özelleştirme programına girmiştir. 2005 yılında ise Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Kayseri işletme müdürlükleri MEDAŞ’a bağlanmıştır ve böylelikle faaliyet alanları genişlemiştir. Firma günümüzde toplam 6 il, 65 ilçe ve 332 kasaba da elektrik dağıtım ve hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

Medaş İletişim Bilgileri
Adres; Sancak Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No: 92 Selçuklu / Konya

Medaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Medaş İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. muhammet Şubat 6, 2016

    Medas’ta calismak istiyorum.

Yorum Yap