McDonald’s İş Başvurusu

Mc Donalds, 1940 yılında Mac McDonald tarafından California San Bermardino şehrinde kurulmuştur. İlk etapta müşterilerine arabaya servis restoranı olarak faaliyet gösteren marka, başarılı geçen bu işleyiş ardından 1948 tarihinde McDonalds kardeşlerin müşterilerinin yoğun ilgisinden dolayı restoran zinciri açmalarına vesile olmuştur. Başarıların üst üste gelmesiyle büyük bir değer kazanan marka aynı zaman’da rekabetçi oluşumun etkisiyle kendini daha fazla geliştirmek adına restoran zincirlerini her geçen zaman diliminde daha da büyüterek kaliteli işleyiş ile birlikte büyüme evresine erişmiştir. Kağıt bardak ve peçete servislerinin de olduğu zengin çeşit menüsünde yer alan hamburger, cheeseburger, içecek, patates kızartması ve çeşitli tatlıları kısıtlama kararı almış ve aynı zaman’da hamburgerlerin fiyatlarını da yarı yarıya indirerek müşterilerine dev bir kampanya sunmuştur. Arabaya servis hizmetini değiştirerek, günümüzde de işleyişte olan self-servis hizmetini başlatmıştır.

Geçen zaman içerisinde aile ve yetişkinlerin uğrak mekanı olarak yer alan Mc Donalds, yüksek cirolara ulaşarak farklı tüketim alternatiflerine yönelmiştir. Özellikle’de Milk-Shake makinelerinin sayısını yükselterek büyük gelir elde eden marka, kurulduğu Amerika ülkesinin dışına çıkma planlarını gerçekleştirerek yakın ülkelere şubeler açmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine sağlıklı ve kaliteli ürünlerin hizmetini sunmasıyla büyüme evresini oldukça geliştiren marka, günümüzde dünyanın birçok her ülkesinde binlerce şubeye erişerek dev bir restoran ağı kurmuştur. Bünyesinde barındırdığı yüz binlerce çalışanının yanı sıra, aynı zaman’da dünya ekonomisine de yön veren büyük bir marka değerine sahiptir.

McDonald’s İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi, Özsezen İş Merkezi, A Blok No: 122 / 9, Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul

McDonald’s Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda McDonald’s firmasında kariyer yapabilirsiniz. McDonald’s insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ