MB Holding İş Başvurusu

MB Holding, 1968 yılında Muharrem BALAT tarafından kurulmuştur. Yaşamı boyunca bir çok taahhüt alanına dayalı önemli projelerde bulunan Türkiye’nin en kaliteli 10 müteahhit unvanına sahip kişilerin arasında yer alan Muharrem BALAT, akabinde şirketinin ismini değiştirerek 1987 yılında Balat İnşaat olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu yıllar içerisinde henüz inşaat alanına dayalı hiçbir Türk şirketi yurt dışına taahhüt gösteremezken Balat İnşaat, bu tabuyu kırarak ihracatlarını başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Birçok Türk firmasını kıskandıracak ve kendisine örnek olunacak şekilde faaliyetlerini başarılı düzeyde şekillendiren Balat İnşaat, aynı zaman’da Türkiye’de bulunan birçok büyük projelerde de yer almıştır.

Türkiye ve dünya genelinde birçok Üniversite, Hastane, Serbest Bölge İnşaatları, Kapalı Spor Salonları, Organize Sanayi Siteleri, Toplu Konutlar, Sanayi Siteleri ve daha birçok kamu ve özel sektöre dayalı modern binaların inşaat alanına dayalı hizmetlerini sunmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren MB Holding inşaat sektörünün yanı sıra günümüzde Hazır Beton, Enerji, Tekstil, Seracılık ve Perlit alanlarına dayalı faaliyetleri de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin en büyük ve prestijli müteahhitleri arasında yer alması Balat İnşaat’ın daha da büyümesine katkıda bulunmaktadır. Günümüzde birçok sektör alanına dayalı olarak göstermiş olduğu faaliyetler neticesinde MB Holding olarak kurmuş olduğu büyük bir çatı altında tüm faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren marka, Türkiye ve dünya geneli projelerinde istihdam sağladığı personellerinin yanı sıra, aynı zaman’da ülke ve dünya ekonomisine destek olan dev bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

MB Holding İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. No: 22 27070 Şahinbey / Gaziantep

MB Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MB Holding’de kariyer yapabilirsiniz. MB Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ