MB Denizcilik İş Başvurusu

MB Denizcilik dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülker’deki hissesinin satılmasıyla birlikte oğlu Burak Erdoğan’a verilmesi üzerine akraba olarak bilinen Mustafa Erdoğan ve Ziya İlgen ile birlikte 2006 yılında ilk olarak Turkuaz Denizcilik adı ile bilinen markayı satın alarak yeni adı olan Bumerz Denizcilik olarak faaliyetlerine başlamıştır. Bir süre üçlü bir ortaklık ile sürdürülen denizcilik faaliyeti, 2007 yılında Burak Erdoğan, o zamanki ortağı olan Mecit Çetinkaya ile birlikte kurmuş olduğu MB Denizcilik markası adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Henüz yeni olmasına rağmen riskli atılımlar sergileyen MB Denizcilik, kurulduktan 2 hafta sonra Hasan Doğan’ın sahip olduğu Gürgem Denizciliğe ait olan Safran 1 isimli yük gemisini alarak piyasada ki gücünü ortaya koymuş oldu. Toplam ağırlığı 4.5 ton bazında olan geminin boyu ise yaklaşık 95 metre çapına sahipti.

Gürgem Denizcilik’ten satın aldığı 1 milyon 850 bin dolarlık yük gemisiyle taşımacılık alanında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren MB Denizcilik başarılarını aldıkları Safran 1 adlı geminin şans getirmesiyle daha da katlayarak filosunu genişletme kararına gitti. Yoğun talepler ve ilgiden dolayı yapılan araştırmalar neticesinde Eternal Confidence adlı gemiyi satın alarak Sakarya ismini vermiş ve filoya katmıştır. 10.000.000 dolar değerine sahip yeni yük gemileri ile zaman kaybı yaratmaksızın faaliyetlerini sürdüren marka, sonrasında ise sırasıyla İnebolu, Cihan ve Bosna isimlerine sahip yeni yük gemilerini de filolarına katarak başarılı bir şekilde denizcilik sektöründe kalıcı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

MB Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Salacak İskele Sokak No: 18 34668 USKUDAR ISTANBUL

MB Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MB Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. MB Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. yılmaz duvarbaşı dedi ki:

  Aşçıyım 50 yaşındayım emekliyim bir buçuk yıl ev yemekleri üzerine bir yerde aşçılık yaptım 10 yıl taksi durağı işlettim ve yaklaşık 35 personel vardı yemeklerini ben yaptım ekmek poğaça börek türlerini yapıyorum sürekli Sebahat edip çalışacağım bir firmada çalışmak istiyorum gemiye ilk defa çıkacağım ama ben kendimden eminim sağlam bünyeye sahibim heyecanlı ve panik değilim oldukça soğuk kanlıyım kısacası işimden dolayı bir sıkıntı yaşamam oldukça memnun kalacağınızdan eminim ama tabiki ben ne söylesem önemi yok sizler taktir edeceksiniz

  EVRAKLARIM TAMAMI MEVCUT

  Gemi adamı cüzdanım pasaportum hijyen belgem sağlık raporum hepsi hazır

  ŞU AN İÇİN İSTEDİĞİNİZ AN İŞE ÇIKMAYA HAZIRIM

  Saygılarımla

  Yılmaz DUVARBAŞI

BİR YORUM YAZ