MB Denizcilik İş Başvurusu

MB Denizcilik dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülker’deki hissesinin satılmasıyla birlikte oğlu Burak Erdoğan’a verilmesi üzerine akraba olarak bilinen Mustafa Erdoğan ve Ziya İlgen ile birlikte 2006 yılında ilk olarak Turkuaz Denizcilik adı ile bilinen markayı satın alarak yeni adı olan Bumerz Denizcilik olarak faaliyetlerine başlamıştır. Bir süre üçlü bir ortaklık ile sürdürülen denizcilik faaliyeti, 2007 yılında Burak Erdoğan, o zamanki ortağı olan Mecit Çetinkaya ile birlikte kurmuş olduğu MB Denizcilik markası adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Henüz yeni olmasına rağmen riskli atılımlar sergileyen MB Denizcilik, kurulduktan 2 hafta sonra Hasan Doğan’ın sahip olduğu Gürgem Denizciliğe ait olan Safran 1 isimli yük gemisini alarak piyasada ki gücünü ortaya koymuş oldu. Toplam ağırlığı 4.5 ton bazında olan geminin boyu ise yaklaşık 95 metre çapına sahipti.

Gürgem Denizcilik’ten satın aldığı 1 milyon 850 bin dolarlık yük gemisiyle taşımacılık alanında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren MB Denizcilik başarılarını aldıkları Safran 1 adlı geminin şans getirmesiyle daha da katlayarak filosunu genişletme kararına gitti. Yoğun talepler ve ilgiden dolayı yapılan araştırmalar neticesinde Eternal Confidence adlı gemiyi satın alarak Sakarya ismini vermiş ve filoya katmıştır. 10.000.000 dolar değerine sahip yeni yük gemileri ile zaman kaybı yaratmaksızın faaliyetlerini sürdüren marka, sonrasında ise sırasıyla İnebolu, Cihan ve Bosna isimlerine sahip yeni yük gemilerini de filolarına katarak başarılı bir şekilde denizcilik sektöründe kalıcı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

MB Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Salacak İskele Sokak No: 18 34668 USKUDAR ISTANBUL

MB Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MB Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. MB Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ