Mazars İş Başvurusu

Mazars, 1977 yılında 2 ortaklı olarak müşavirlik üzerine kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı gayret ve kalite içerisinde hizmetlerini sürdüren Mazars, geçen 40 yılın ardından günümüzde İstanbul’un yanı sıra Denizli, Ankara, İzmir, Gaziantep ve Bursa olmak üzere toplamda 6 ofis içerisinde 350’den fazla personel kadrosu dahilinde hizmetlerini aralıksız olarak devam ettirmektedir. Türkiye’de göstermiş olduklarını başarılı faaliyetlerin ardından, dünya geneline açılmak üzere verdikleri karar ile dünyadaki uygulanmakta olan paralel yapı konseptine uygun bir şekilde bir yurtdışı ortaklığı adımı atmıştır. Bu doğrultuda 1998 yılında Mazars adlı Paris merkezli grubun üyesi olarak kalitesini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını genişleterek gelişime açık bir şekilde hizmet serüvenine devam etmiştir.

Göstermiş olduğu üstün başarılar doğrultusunda ülke genelinde bağımsız, etik standartlar ışığında atılım sağladığı prestijli müşteri portföyü ile birlikte günümüzde Türkiye’nin en başarılı, kaliteli ve en büyük denetim ve müşavirlik kuruluşları arasında yer almaktadır. 40 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle atılım göstermiş oldukları faaliyetler içerisinde birbirinden farklı değişik sektörlere dayalı olarak 850’den fazla firmaya (bunları %50’si yabancı ortaklı, 16 tanesi yeminli) olmak üzere toplam’da 34 ortaklığıyla hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Aynı zaman’da bünyesinde barındırdığı yüzlerce personeline istihdam sağlamış olup, ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan dev bir firma konumuna sahipliği ile bilinmektedir.

Mazars İletişim Bilgileri
Adres; Kükürtlü Mahallesi, Manolya Sokak, Aka Plaza No: 1 / 1 Daire: 7, Çekirge, Osmangazi, Bursa

Mazars Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mazars firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mazars insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ