Mavi Hastane İş Başvurusu

Eskişehir Anadolu Yunus Emre Devlet Hastanesi (bir diğer adıyla da anılan Mavi Hastane) 1963 yılında toplam’da 57.000 m2 üzeri bir alana kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman SSK Eskişehir Bölge Hastanesi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Yarım asırdan fazladır hizmetlerini hür dikkat sürdüren hastane bünyesi, toplam’da 334 fiili yatak kapasitesi ile birlikte bölge halkına yıllarca süren kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olarak yer almıştır. Bir diğer adı olan Anadolu Üniversitesi Mavi Hastane olarak bilinen hastane bünyesi kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla tanınan dev bir yapıya sahipliği ile tanınmaktadır. Hastalarının memnun bir şekilde ayrılmaları için sergiledikleri güler yüz ve hastane hijyeni, hastaları oldukça tatmin etmiş ve sürekli ziyaret edilme sebebi doğmuştur.

Daha fazla kişiye yataklı sağlık hizmeti vermek adına 1988 senesinde yatak sayısı 504’e yükseltilmiştir. Hastanenin her yenilenme safhasında son teknoloji cihazlarında getirilmesiyle hastaların daha erken teşhir ve tedavi edilmelerine olanak tanımıştır. Yıllarca verilen başarılı ve kaliteli hizmet neticesinde hasta ziyareti oldukça yükselmiş ve 2005 senesinde tekrar yatak kapasitesi yükseltilerek 625’e çıkarılmıştır. Aynı sene içerisinde hastane bünyesi tamamen Sağlık Bakanlığına devredilerek hizmetlerin daha akıcı ve daha modern bir hal almasına olanak sunulmuştur. Hastaneye ek bina yapısı olarak 1994 senesinde 6 kattan oluşan ve toplam’da 1.200 m2 alana sahip tüm branşlara dayalı poliklinik binasını hizmete sunmuşlardır.

Mavi Hastane İletişim Bilgileri
Adres; Uluönder Mah. Salih Bozok Cad. No: 23 Tepebaşı – ESKİŞEHİR

Mavi Hastane Kariyer Olanakları
Mavi Hastane bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Mavi Hastane insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ