Martaş İş Başvurusu

1980 senesinde otomotiv yedek parça satış ve dağıtım alanı üzerine kurulan Martaş, birbirinden farklı çeşitli ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmaları sayesinde başarılı bir şekilde günümüze kadar ticaret serüvenini devam ettirmiştir. Genellikle hafif ticari araç ve binek araç yedek parçaları üzerine odaklı ticaret yapan Martaş, göstermiş oldukları profesyonel ticaret anlayışı ile sürekli müşterileri tarafından tercih edilen bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Stoklu ve doğru bilgilerle çalışmakta olan marka, zamanından önce hızlı teslimatıyla da bilinen ve aynı zaman’da güler yüzlü müşteri destek hattının yanı sıra, aynı zaman’da telefonun ucunda bekleyen deneyimli satış personelleri müşterilerinin tüm soru ve sorunlarına hızlı çözümler sunmaktadır.

Avrupa’nın lider yedek parça organizasyonlarını yürüten Auto Distribution International Inc markasının Türkiye’de bulunan üyelerinden Ekol Otomotiv’in de kurucu ortağı olarak faaliyet gösteren Martaş, AD markasının 26 ülkede bulunan bilgi ve deneyimlerini kavramış ve bunu Türkiye’de ki müşterilerine sunmaktan çekinmemiştir. Yurtiçi’nin yanı sıra Avrupa’da faaliyetlerini bu doğrultuda sürdüren Martaş, büyük bir pazar gücüne sahiptir. Toplam’da 8.000 m2 alan üzerine kurulu tesisin 6.000 m2 alanı kapalı olarak faaliyet göstermekte olan marka, günümüzde Avrupa standartlarına uygun donatılmış tesisi ile Türkiye’nin otomotiv yedek parça sektöründe en çok tercih edilen markaları arasında lider bir konuma sahipliği ile bilinmektedir. Yönetici, depo sorumlu ve personelleri ve satış danışmalarından oluşan 100’den fazla kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Martaş İletişim Bilgileri
Adres; Merve Mah. Necip Fazıl Cad. No: 10/b 34791 Sancaktepe – İstanbul

Martaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Martaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Martaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ