Marintürk İş Başvurusu

Marintürk, İstanbul Pendik ilçesi ve Muğla’nın Göçek ilçesinde bulunan 5 yıldızlı tesisleri ile marinacılık hizmetlerini sunan kaliteli ve bilinen bir marka değeri taşımaktadır. Ülkenin bu her iki önemli noktasına ait işletmelerde toplamda 280 kara park ve 972 adet yat kapasitesine sahip yenilikçi ve çağdaş iş anlayışı ile hizmetlerini bu anlayış içerisinde sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hizmet kapasitesine sahip Marinatürk, işletmeleri sayesinde vermiş olduğu başarılı ve düzenli iş performansı ile tanınan ve bu doğrultuda işini profesyonelce yapan büyük bir kuruluştur. Ülkedeki 3. Marina zincirini oluşturan bu özellikleri sayesinde adından söz ettirmeye devam etmektedir. Köklü bir kuruluş olan Marinatürk, bulunmuş olduğu pozisyonu koruyarak daha iyisini yapabilmek için sürekli ve aralıksız olarak işleyişine devam etmektedir.

Akdeniz’de bulunan ileri yüksek standartlara bağlı sistemler üzerinden tasarlanmış ve kontrol edilen alanda kablosuz internet, 250 Amper’e kadar ulaşabilen elektrik bağlantı noktaları, yüzen iskeleler ve ayrıca 200 ton ağırlığına kadar tekneleri travel liftler sayesinde karaya çıkaracak teknoloji sistemleri ve aynı zaman’da diğer yüksek teknoloji sistemleri ile tam takım donanımlıdır. 7/24 kamera kontrolüne bağlı sistemlerinde bulunduğu bu alanda güvenlik ve garanti ön planda tutularak insanların daha rahat ve huzurlu olmasını sağlamaktadır. Ayrıca marina’da bulunan yat, tekne ve benzeri su araçlarının her türlü bakım ve onarımlarını da büyük bir titizlik ve ustalıkla yapmaktadırlar.

Marintürk İletişim Bilgileri
Adres; Doğu, Gül Sk (Sahil Yolu Bağlantısı), Pendik İstanbul

Marintürk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Marintürk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Marintürk insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ