Margi Hotel İş Başvurusu

Margi Hotel, 2011 yılında Trakya’nın en gelişmiş, modern ve en büyük açık outlet alışveriş merkezinin inşasından hemen sonra faaliyete geçirilen bir otel projesidir. İlk etaplarda alışveriş sektörüne dayalı olarak faaliyet gösteren Margin, akabinde yoğun talepler ve bölgenin ihtiyacı doğrultusunda modern bir otel inşası yaparak çalışmalarına Margin Hotel markasını da katmış ve bu alanda önemli başarılara imza atmıştır. Henüz çok genç bir yapı olmasına rağmen birçok kişi tarafından tercih edilen hotel, günümüzde rezervasyon üzerine çalışmalarını sürdürmek zorunda kalmıştır. Tesis için farklı taleplerde bulunan müşterilerin doğrultusunda bina içerisinde düğün alanı, toplan ve benzeri konferans alanları, SPA merkezi ve daha birçok aktivitenin yapılabildiği harika ve modern bir alan hazırlanmıştır.

Tamamen müşteri odaklı faaliyetlerini sürdüren Margi Hotel, günümüzde Trakya ve çevre bölgelerinden sürekli müşteri almakta olup, tesisten ayrılırken vermiş oldukları hizmet ve kaliteden ötürü güler yüzle ayrılmaktadırlar. Tüm odalarda televizyon, klima, dolap ve mini dolaplar yer almaktadır. Ayrıca günün tüm saatlerinde sıcak ve isteğe göre soğuk su bulunmaktadır. Oldukça konforlu ve sağlık açısından önemli yatak haznelerine sahip olan Hotel, müşterilerine her daim en iyisini sunabilmek adına sürekli yenilikçi ve çağdaş bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yöresel ve dünya mutfağına ait yemeklerinde bulunduğu hotel de birbirinden farklı tatlı ve içecek çeşitleri de müşterilere sunulmaktadır.

Margi Hotel İletişim Bilgileri
Adres; 1. Murat Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 60 Edirne

Margi Hotel Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Margi Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Margi Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ