Mardin Çimento İş Başvurusu

Mardin Çimento, Güneydoğu’nun kalkınması ve imarı bakımdan daha zengin bir altyapıya sahip olabilmesi için 1969 yılında kurularak, günümüzde halen geçmişten vermiş olduğu güven ile faaliyetlerine son sürat devam etmektedir. Bölge’nin, Türkiye’nin ve hatta Ortadoğu’nun da çimento ihtiyaçlarını karşılayan öncü ve köklü bir geçmişe sahiptir. İlk kurulduğu dönemlerde küçük bir çimento fabrikası ile faaliyetlerine başlayan Mardin Çimento, günümüzde artan taleplere daha hızlı yanıt verebilmek adına büyüyerek kendini sürekli geliştiren bir marka değerine sahip olmuştur.

Mardin Çimento fabrikası kurulduğu zaman 3 ayrı hisse üzerinden faaliyete geçmiştir. Bunun %20’si mahalli şahıs ve kuruluşlar, %40 Ordu Yardımlaşma Kurumu ve geri kalan %40 sermaye ise Türkiye Çimento Sanayi T.A.Ş. tarafından sağlanmıştır. Mardin il merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta bulunan çimento fabrikası, modern yapısı ve teknolojiye dayalı sistemi ile sürekli olarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız işleyişlerine devam etmektedirler. Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu’nun da tercih ettiği marka olan Mardin Çimento büyük başarılara imza atmıştır. Ortadoğu’ya yapmış oldukları ilk ihracat 1975 yılında gerçekleşmiş ve o günden bugüne sürekli tercih edilmiştir. İlk sevkiyatta toplam 10.273 tonluk bir çimento sevkiyatı gerçekleştiren Mardin Çimento, aynı zamanda Türkiye’nin ekonomisine de destek vermektedir. Başarılı bir şekilde yapılan hammadde ve zem etüdü çalışmaları ile, deneyimli personelleri sayesinde sürekli olarak büyümeye devam etmektedir.

Mardin Çimento İletişim Bilgileri
Adres; Savur Yolu 6. km / MARDİN

Mardin Çimento Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mardin Çimento firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mardin Çimento insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ