Anasayfa / Fabrika ve Sanayiler Şubat 27, 2016

Mardin Boru İş Başvurusu

Elyaflı çimento boru üretimi üzerine 1982 yılında atılım yaparak faaliyete geçen Mardin Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. aynı zaman’da PVC, PPRC ve PE boru ihtiyaçlarını gidermek adına bu alana da yoğunluk göstererek çalışmalarını günümüzde başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca üst yapı ve altyapı ek parçaları, yedek parçaları ve boru üretimlerini yaparak üretim gücünü yükseltmeye devam etmektedir. Sürdürülebilir iş potansiyeli ile sürekli kendini geliştirerek farklı kombineler halinde çalışmalarını sürdüren Mardin Boru, 2007 yılında göstermiş olduğu yükselişten ötürü göz önünde bulundurularak ülkenin öncü taahhüt kuruluşlarından biri olan Zafer Taahhüt İnşaat tarafından devralınmıştır.Pazara yeni hedefler ve yenilikçi düşüncelerle atılan adımlarla üretmiş oldukları ürünler sayesinde yeni bir soluk ve kaliteli ürün gamıyla piyasa da köklü bir kuruluş olma yolunda başarılı bir grafik sergilemektedir. Bölgenin en önemli ve öncü üreticileri arasında lider konumda olan Mardin Boru, ileri teknolojiye dayalı altyapı sistemi ve alanında tamamen uzman personelleri ile sürekli olarak müşterilerine hızlı bir şekilde ürünlerini yetiştirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yapmış oldukları faaliyet sonucunda çıtayı yükselten Mardin Boru, yeni projeler için ise sürekli çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Dinlerin, dillerin ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Mardin, böyle bir markayı kendi topraklarında barındırdığı için, birçok kişiye istihdamında sağlanması Türkiye ekonomisi için oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmakta.

Mardin Boru İletişim Bilgileri
Adres; Kızıltepe Yolu 5. Km. MARDİN

Mardin Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mardin Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mardin Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Mardin Boru İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. adnan Şubat 28, 2016

    İşe ihtiyacım var.

Yorum Yap