Mar Oto İş Başvurusu

1978 yılında ticaret hayatına ufak bir işletme ile atılan Mar Oto, geride bıraktığı her sene biraz daha büyüyerek daha yüksek atılımlar ve gelişimler doğrultusunda Türkiye’nin otomotiv sektöründe köklü bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Üstün yönetici kadrosuyla yönetilen Mar Oto, birçok çalışanı ile sürekli yüksek kalite ve yüksek performans iş anlayışı sayesinde müşteri memnuniyet odaklı olarak göstermiş oldukları çalışmaları sayesinde müşterileri tarafından ilgi ile tercih edilmektedir. Güven ile ilerledikleri ve rekabetin yüksek olduğu sektörde köklü geçmişine dayanarak her zaman en iyisi için çalışmakta olan büyük bir marka olarak günümüz Türkiye’sinde müşterilerinin otomotiv sektöründe ki vücudun büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

İlk kurulduğu günlerde küçük bir alanda faaliyet gösteren Mar Oto, kaliteli iş prensibinden ötürü kısa sürede müşterileri tarafından keşfedilerek sürekli olarak tercih edilmiş ve bu doğrultuda hızlı bir büyüme göstererek günümüzde ki konumuna yerleşmiştir. Yıllardır başarılı bir yol izlenimi sunan Mar Oto, vermiş olduğu hizmetlerinden ötürü müşterilerin daha hızlı ve daha kaliteli hizmet almasını sağlamış ve müşterilerinin memnun kalması için var gücüyle çalışmıştır. Tek hedefleri dünya Türkiye’de göstermiş oldukları başarıyı, dünya geneline de yaşatmak olan Mar Oto markasının, amaçları ise uyum içerisinde sağlamış oldukları hizmetin kalıcı ve sürekli yenilikçi, çağdaş ve kaliteli bir ürün yelpazesinin oluşturulması üzerine işlenmektedir. Ayrıca birçok ödüle sahip olan marka, müşterilerinin gözünde daha da büyüyen bir kuruluş halini kazandırmıştır.

Mar Oto İletişim Bilgileri
Adres; Merkez mah. Silahtarağa cad. No: 71 – 73 Eyüp İstanbul

Mar Oto Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mar Oto firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mar Oto insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ