Anasayfa / Ek İşler Temmuz 6, 2016 2.471 okunma

Manisa Ek İş İlanları

Manisa ek iş imkanları ve kariyer olanakları ile ilgili bilgiler. Manisa’de evlere ek iş veren firmalar ve evlerde ek iş yapmak isteyenlerin buluştuğu nokta. Yapabileceğiniz ek iş ilanlarını düzgün bir şekilde alt kısımdaki yorumlar bölümüne yazdığınız takdirde firmalar sizinle iletişime geçebilir. Firmalar da aynı şekilde iş ihtiyaçlarını bu sayfa altından paylaşabilir ve ek iş ilanlarını yayınlayabilirler.

Manisa ve çevresinde yer alan güncel ek iş ilanlarını günlük olarak takip etmek istiyorsanız Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Ek iş ilanları olduğunda ilk olarak Facebook sayfamızda yayınlanmaktadır.

Manisa Hakkında Genel Bilgiler
Türkiye’nin en kalabalık 14. ili olarak bilinmektedir. Ege bölgesinde yer almaktadır. İzmir, Aydın, Denizli, Uşak, Kütahya ve Balıkesir illeri sınır komşuları olmaktadır. Akdeniz iklimi hakim olduğu görülmektedir. Batıda yer alması ve iklim bakımından gelişmiş şehirlerarasında yer almaktadır. 2012 yılında büyükşehir olarak daha da büyüdüğünü kanıtlamış bir il olma özelliğine sahiptir. Tarihi ve coğrafi olarak önem arz eden bir konumda yer almaktadır. Denize kıyısı bulunmamaktadır. Şehzadeler Şehri olarak da bilinmektedir.Manisa Ekonomisi ve Halkının Meşgul Olduğu Sektörler
Manisa ili ekonomisi tarım ve sanayiye dayanmaktadır. Birçok meyve ve sebze yetiştirilmesine iklim ve konum olarak uygunluk göstermektedir. Aktif nüfusun %75’i ormancılıkla ilgilenmekle birlikte; nüfusun %35’i tarım, %30’u sanayi ile ilgilenmektedir. Tarımda; üzüm, tütün, pamuk ve yetiştiriciliğinde Türkiye’de birinci sırada yer almaktadır. Tarımda ileri seviyeye ulaşan Manisa ili, sanayi ve turizmde de hızla ilerleme kaydetmektedir. Kula ilçesi, Kırkağaç kavunu ile Gördes ve demirci halıları ile genel olarak da çekirdeksiz kehribar üzümü ile adını duyurmaktadır. Hayvancılık, ormancılık, tarım ve meyvecilik, sanayi, enerji Manisa ilinde çok gelişmiş alanlar olmaktadır.

İş potansiyeli oldukça yüksek oranlarda bulunmaktadır. Ulaşım ağı da gelişmiş ve Büyük şehirlere giden güzergâh Manisa ilinden geçmektedir. Manisa organize sanayi bölgesi, Bursa ilinin ardından iç kaynaklar ile gerçekleştirilen ikinci il olmaktadır. Sanayi alanında 10 işçiden fazla işçi çalıştıran iş yeri sayısı 400, 10 kişiden az işçi çalıştıran iş yerleri sayısı ise 300 olmaktadır. Gelişmeye hızla devam etmektedir. Dokuma, sabun, yağ, çırçır, un, kiremit ve tuğla fabrikaları bulunmaktadır. Termik santrali, kömür işletmeleri, dokuma, un, yem, beton, direk, giyim, elektrik motorları, alüminyum radyatör, seramik, sıhhi tesisat gereçleri, elektronik eşya, ayakkabı, mobilya, konserve, süt tozu, tarım makineleri, levha ve yonga fabrikaları bulunmaktadır.

Manisa İlinde Evde Yapılacak İşler
Tarım ve hayvancılık ile ilgilenme oranının yüksek olması evde ek iş olanağını biraz kısıtlamaktadır. Daha çok kış mevsiminde değerlendirilmektedir. Farklı markaların ürün satışı, evde davetiye ve kutu katlama işi, kazak, patik, eşarp oyası gibi örgü işleri, ahşap boyamalı ürünlerin satışı gibi işler evde yapılan işler kategorisinde yer almaktadır.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Manisa Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 11 yorum yapılmış.

 1. Halil Türe Aralık 1, 2015

  Manisa’nın tüm ilçelerinde 100 den fazla aileye hakimiz. Araç ve Ekibim ile bu işi yapmak istiyoruz.

 2. yeşim yeşilbaş Aralık 26, 2015

  Manisa Soma’da oturuyorum. Acil paketleme vs. gibi ihtiyacım var.

 3. sercan dalkiran Ocak 8, 2016

  Arkadaşlar evde yapılabilecek ek iş arıyorum. Ek gelir olarak Manisa Muradiye’de oturuyorum. Davetiye katlama benzeri ek işler yapabilirim.

 4. sevda Ocak 14, 2016

  Manisa Akhisar’da evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Manisa’da ev hanımlarına ek iş imkanı var mı?

 5. Özge Seren Dilek Ocak 31, 2016

  Soma’da ikamet ediyorum, evimde küçük çapta kokulu sabun ve taş yapıyorum. Evde paketleme işini yapmak istiyorum, bilgilerinize sunarım.

 6. muhammet Şubat 2, 2016

  Ek gelire ihtiyacınız var ise irtibata geçelim.

 7. veysel Mart 16, 2016

  Manisa merkezde ikamet ediyorum. Kına paketleme, düğün şekeri paketleme, davetiye katlama, kalem montajı, fiyonk yapımı veya priz monte etme olarak evde yapabileceğim işler bakıyorum.

 8. Sonay Nisan 1, 2016

  Evde paketleme kalem vb ne olursa yaparım, dönüş olursa sevinirim.

 9. Nermin Nisan 28, 2016

  Ek gelire ihtiyacınız varsa irtibata geçelim demişsiniz, evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Semra Haziran 5, 2016

  Manisa Şehzadeler’de oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum, lütfen yardımcı olun.
  Manisa Şehzadeler’de ek iş arıyorum.

 11. Nur katal Haziran 14, 2016

  Manisa Akhisar ekip ile evde davetiye, boncuk, mandal, sabun, kına boyama ve benzeri ek işleri yapabilirim.
  Manisa Akhisar’da ek iş arıyorum.

Yorum Yap