Manheim İş Başvurusu

2001 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde dünyanın en geniş kapsamlı ve en büyük ikinci el otomotiv pazarlama şirketi olarak yoluna devam eden Manheim, yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde günümüzde büyük bir marka değerine sahip öncü kuruluşlardan biri olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Manheim, geliştirmiş olduğu ürünlerin ileri teknolojiye sahip olmasından ötürü ikinci el otomotiv piyasasının tüm değerlerini ve istatistiklerini satın alacak kişiye değerlendirilmiş bir şekilde sunan bir özelliğe sahiptir. Nakliye, araç tescil, bayi finansmanı, ekspertiz ve raporlama, araç yenileme ve daha birçok alanda operasyon merkezi içerisinde sunmuş olduğu hizmetler markanın kalıcı kalitesini ve güvenilirliğini daima ön planda tutan bir markaya sahiptir.

Teknolojik satış alanında lider bir unvana sahip olan Manheim, ikinci el araç konusunda alıcı ve satıcı arasındaki bağlantının güvenli ve kolay bir şekilde sağlanmasını oluşturarak kişilerin daha rahat bir şekilde elektronik alanda alışveriş yapmasını sağlamaktadır. 10.000.000 adet aracın satılmasında büyük rol oynadığı 2008 senesinde toplam’da 50.000.000.00 doları aşan bir satış işlemini gerçekleştirmiştir. Amerikan Birleşik Devletine bağlı bir şirket olarak çalışmalarını sürdüren Manheim, boyasız çizik ve ezik onarımı gerektiren araçların ve aynı zaman’da hasara uğramış araçların yeniden pazarlanması adına bakım ve onarım desteğini de sunarak başarılı bir şekilde sürdürülebilir bir işleyiş göstermektedir. Dünya üzerinde ikinci el otomotiv pazarının dijital ortamda güvenli bir şekilde transfer aracılığı üstlenmiş dev bir marka olarak günümüzde alanında liderliğini sürdürmektedir.

Manheim İletişim Bilgileri
Adres; İstasyon Mah. Şehitler Cad. No: 80/1 34940 Tuzla İstanbul

Manheim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Manheim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Manheim insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ