Kutlusan Kafes İş Başvurusu

Kutlusan, Türkiye tavukçuluk piyasasında kaliteli ekibi ile 1996 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 300 m2 üzerine kurulan atölye ile tavukçuluk pazarına ilk adımını atmıştır. Hızla büyüyen ve kaliteden ödün vermeyen firma 1998 yılında çıtayı yükselterek 1.200 m2 üzerine üretim tesisi kurmuş ve hizmetine yeni yerinde sürdürmeye devam etmiştir. Paralel bir şekilde büyüme sağlayan firma 2003 yılında fabrikalaşma adına 2.400 m2 alana kapalı bir şekilde kurulmuş ve tüm faaliyetlerine buradan devam etmiştir.

Hızla büyümeye devam eden Kutlusan, aynı yıl içerisinde Ar-Ge çalışmaları için 500 m2 alana ek tesis kurmuştur. Günümüzde İzmir Kemalpaşa’da yaklaşık 21.000 m2 alana üretim tesisi, Arabistan, Malezya ve Hindistan’a yaklaşık 24.000 m2 kapalı, toplamda 58.000 m2 alana tesis üreterek kalitesinden ödün vermeden devam ettirmiştir.

Tüm bu üretim tesislerine ek olarak, etlik piliç ve yumurtlama konusunda analiz merkezi olarak kurulmuş, toplamda 150.000 m2’lik alan üzerine birbirinden ayrı 2 adet çiftlikte 5 Ar-Ge tesisi bulunmaktadır.

Tüm üretim ve ar-ge merkezlerinde tamamen ileri teknolojiye dayalı tesisatları ile 1996 yılında sadece İzmir genelinde bilinene Kutlusan, 16 yıl içerisinde çıtasını hayli yükselterek, dünyanın 5 farklı kıtasında adından sürekli bahsettirerek ve halen büyüme ilerleyişinde olan bir marka haline gelmiştir. İleri teknolojinin yanı sıra, profesyonel personelleri ile kalite, hızlı, profesyonel, güçlü insan kaynakları ve hijyenik yapısı ile tüketicinin sürekli olarak seçtiği marka değerini kazanmıştır.Kutlusan Kafes İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Karayolu 33. km. 35170 Kemalpaşa – İZMİR

Kutlusan Kafes Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kutlusan Kafes firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kutlusan Kafes insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ