Anasayfa / Ek İşler Temmuz 15, 2016 2.163 okunma

Kütahya Ek İş İlanları

Kütahya’da hafta sonu ve hafta içi bay, bayanlara evde ek iş imkanı ve bu ek iş imkanlarını sunan firmalar hakkında bilgiler. Kütahya’da ek iş arayan ve ek iş veren firmalar konu altında yer alan yorumlar bölümüne aradıkları ve verdikleri ek işler hakkında bilgiler verebilirler. Bu bilgiler doğrultusunda iş arayanlar ve iş verenler karşılıklı olarak anlaşabilirler.

Kütahya ve çevresinde ek iş arayanlar Facebook sayfamızı beğenebilirler. Kütahya ve ilçelerinde ek iş imkanı olduğunda ilk Facebook sayfamızda yayınlanmaktadır. Bu şekilde ek iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Kütahya Hakkında Genel Bilgiler
Kütahya Ege Bölgesinde yer alan geniş bir yüz ölçümüne sahip illerimizden birisidir. Kuzey Egede yer aldığı için soğuk bir iklime sahiptir. Bölgede yer altı jeotermal enerjileri oldukça fazladır. Bu nedenle termal otelleri ile ünlüdür. Kütahya’nın ününü duyurduğu bir başka faktör de tartışmasız çini işleridir. Yok, olmaya yüz tutmuşmuş çiniciliği canlı tutan tek ve özel bir ildir. Bu nedenle oldukça büyük önem taşır.Kütahya ilinde genellikle tarım yaygın olduğu için bölge halkının büyük bir kısmı tarım ile ilgilenir. Kazançlarını tarımdan elde eden halk dağlık bölgelerde ise, tarım yerine küçükbaş hayvancılık ile ilgilenir. Ancak günden güne azalan meralar nedeniyle bu durum her geçen gün daha da zor bir hal almaktadır.

Kütahya Ekonomisi
Kütahya ekonomisi tarım ve sanayiye dayanır. Genellikle tahıl ekilmesine karşın sebzecilik ve meyvecilik Kütahya ilinde oldukça gelişmiştir. Genellikle buğday, arpa, mısır ve baklagiller yetişir. İlde büyük bir kesim tarım ile ilgilenir.

Kütahya’da Evden Yapılacak İşler

Evden Süs Eşyası Yaparak Kazanç Sağlama
Kütahya Ege ve Marmara Bölgelerinin ortasında yer aldığı için ürün göndermek oldukça kolay bir yerdedir. Bu nedenle evden küçük süs eşyaları, dekoratif biblolar ve daha pek çok ürün yaparak satışından kazanç elde edilebilir. Ayrıca, yapılabilecek oldukça fazla süs eşyası olduğu için her seferinde farklı ve özgün modeller üreterek, yaratıcılığınızı da geliştirmiş olacaksınız.

Evden Çanta İşi Yaparak Kazanç Elde Etme
Kadınların vazgeçilmezlerinden birisi de tartışmasız çanta! İster kadın, ister küçük bir çocuk olsun, tartışmasız çanta vazgeçilmezler arasındadır. Hangi kadına sorulursa sorulsun, her renk ve her model çantası olmasını bile isteyebilir. Bu nedenle evden çanta yaparak gelir elde etmek oldukça akılcı ve pratik bir yöntemdir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Kütahya Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.

 1. Celal Ocak 27, 2016

  Kütahya’da ek iş imkanı.

 2. Neslihan Nisan 22, 2016

  Kütahya merkezde oturuyorum, evde her türlü süsleme işini 6 kişilik grubumla yapabilirim. Nikah şekeri, kına kesesi, boncuk, poşet katlama, nişan süsü vb. işleri yapabiliriz.
  Kütahya’da ek iş arıyorum.

 3. Rumeysa Haziran 6, 2016

  Evde kına paketleme, sabun paketleme vs. İşler yapabilirim.
  Kütahya’da bayanlara ev hanımlarına ek iş imkanı var mı?

 4. Büşra Kıncı Haziran 19, 2016

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Bununla ilgili bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

 5. Kadriye akcakaya Temmuz 14, 2016

  Her türlü ek iş yapabilirim.

Yorum Yap