Kuşadası Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kuşadası Devlet Hastanesi, sahil şeridi üzerindeki alanda 1956 yılında sağlık merkezi adı altında ilk çalışmalarına başlamıştır. Daha sonra 1982 yılında devlet hastanesine dönüştürülmüştür. Kuşadası Devlet Hastanesi 2001 yılına kadar eski yerinde hizmet vermiştir. Fakat daha sonralarında yaşanan fiziki yetersizlikler dolayısıyla bugünkü binasında daha uygun şartlarda ve tam donanımı ile birlikte hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, olanaklarını hem döner sermayesi ile birlikte hem de vatandaşın yaptığı bağışlar ile günden güne arttırmıştır. Her türlü hizmeti profesyonel kişilerce yapılmaktadır. 2005 yılından sonra ise hastalar ile ilgili tüm bilgiler bilgisayar aracılığı ile kayıt altına alınmaya başlanmıştır.

Kuşadası Devlet Hastanesi Birimleri
Hastane, birçok birim ve hizmetler ile hastalarını karşılamaktadır. Hastaların memnuniyeti ve alınan olumlu geri dönüşler için hizmet verilmektedir. Hastane bünyesinde tetkik hizmetler, görüntüleme hizmetleri ve poliklinik hizmetler verilmektedir. Bunun yanında hastane bünyesi içerisinde birçok birimi de barındırmaktadır. Hasta bakım hizmetleri, ameliyathane hizmetleri, yoğun bakım hizmetleri, acil servis hizmetleri, fizyoterapi hizmetleri, evde sağlık hizmeti, sosyal hizmet birimleri bunlardan sadece bazılarıdır.

Kuşadası Devlet Hastanesi Sağlık Hizmetleri
Hastanenin verdiği önemli hizmetlerden birisi de evde sağlık hizmetidir. Evde sağlık hizmeti, yatağa tam olarak bağlı olan hastalar için evlerinde uzman bir ekip ile birlikte tedavi sürecine devam etmesini sağlamaktadır. Kuşadası Devlet Hastanesi bu olanağı hastalarına tanımaktadır. Başvuru için hastane ile irtibata geçmek yeterli olacaktır.

Kuşadası Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii Hülya Koçyiğit Bulvarı – Kuşadası / AydınKuşadası Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kuşadası Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kuşadası Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeliha Koçak dedi ki:

    Yüksekokul tıbbi sekreterlik, büro yönetimi, sekreterlik mezunuyum. Kuşadasında oturuyorum, hastanenizde iş istiyorum. Sekreterlik, hasta bakıcısı ve benzeri işe ihtiyacım var. Bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ