Kurtsan İlaç İş Başvurusu

Kurtsan Şirketler Grubu, 60 yıl önce İstanbul’da Güneş Eczanesi adı altında faaliyetlere başlamıştır. Açıldığı günden bu yana sürekli insan sağlığını ön safta tutarak müşteri memnuniyet odaklı çalışma şeklini sürdürmüştür. Alternatif Tıp’ın ve günümüz de doğal yaşama katkı sağlayan bitkisel ilaçların henüz piyasada olmadığı 1950’li yıllarda Eczacı Niyazi Kurtsan, bu alanda başarılı bir şekilde çalışmalar yürütmüştür. Kendine görev edindiği bitkilerden ilaç ve insan sağlığına faydalı ürünler üreterek ve sürekli yenilikçi anlayışı ile önemli bir bilim adamı sıfatı taşımaktadır.

İnsan sağlığı adına bitkilerden oluşan bir çok ilaç üreterek, bugünkü halini almıştır. Kurtsan Holding A.Ş olarak faaliyetlerine devam eden ve günümüz teknolojisine sürekli ayak uyduran öncü bir şirkettir. Ayrıca soğuk algınlığa karşı ve dermatoloji dalında bir çok ilaç üreterek ülke çapında büyük bir saygınlık kazanmıştır. Bunun yanı sıra tıbbi malzemeler, yara bantları ve çeşitli hastane araçları üreterek cilt bakımı ve bitkisel saç ürünleri üretmeye devam etmektedir.

Kurtsan bir Anonim Şirket olarak kalmıyor, aynı zamanda tıbbi çevreninde saygınlık doğrultusunda Kurtsan Bilim Sanat Eğitim Vakfını kuruyor. Ürünler ISO ve GMP kurallarına uygun olarak Balıkesir ilinde üretmektedir.

Ülke genelinde 320’nin üzerinde çalışanı ve 100’ün üzerinde ürünü ile tüm il ve ilçelerde bulunan, eczane, market ve hastanelere ürün tedarik etmekte olup sürekli değişen çağdaş hayat ve insani sağlık ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir şirkettir.Kurtsan İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Ali Rıza Gürcan Cad. Alparslan İş Merkezi 34169 Merter İstanbul

Kurtsan İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kurtsan İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kurtsan İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ