Kumpir Box İş Başvurusu

2008 yılında açılmış olan ilk şubesi ile kumpir yaparak hizmet vermeye başlamış olan Kumpir Box küçük bir dükkân da bu işe başlayarak kısa zaman içerisinde tanınmış bir marka haline geldi. Sonrasında daha büyük bir dükkân kiralayarak menü içeriğini de genişleterek küçük aparatif gıdaları ekleyerek farkını ortaya koydu. Türkiye’de 40 tane şubeye sahip olan Kumpir Box Adana, Balıkesir, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Hatay, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ da sevenlerine satışlarını yapmaktadır.

Tüm ürünleri ve sosları tarım bakanlığından onaylı olarak satışlarını yapan Kumpir Box 24 saat denetlenerek taze ve günlük üretim yapan nadide firmalardan yalnızca biridir. Bu yüzden uzmanlar tarafından onaylanıp sağlığa zararlı olmadığı tespit edilen ürünler sayesinde birçok sertifika ile farkını ortaya koymuştur.

Kumpir Box markası ürün standartı ve yenilikçi menü çeşitliliği ile kaliteli ve lezzetli aperatifler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına ürün lezzeti konusunda yenilikçi davranmış, kendi ürettiği soslar ve sunum şekilleri ile de süreklilik sağlamıştır.

Türkiye’de birçok bayiye sahip olmasının sebebi sevilen ve tercih edilen bir tat olması sayesinde birçok şehirden Franchise talebi almasıdır. Bu talepleri değerlendiren Kumpir Box kısa bir süre içerisinde ilerleme göstermiştir.Hijyene ve sunuma önem veren Kumpir Box, lezzetli özgün tatları sayesinde Türk insanının damak tadına hitap eden orijinal tatları sunmaya devam etmektedir.

Kumpir Box İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi 5.Sokak No: 80 Kat: 4 Güneşli – Bağcılar İstanbul

Kumpir Box Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kumpir Box firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kumpir Box insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ