Kullar İnşaat İş Başvurusu

İbrahim Kul ve Ahmet Kul tarafından kurulan Kullar İnşaat, bir aile şirketidir. Tekstil sektöründeki birikimlerini değerlendirmişler ve 2007 yılından itibaren bir gayrimenkul projesi ile uygulamaya geçmişlerdir. Kullar İnşaat, kalite ve güveni esas alarak inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Kullar İnşaat, projelerinin kalitesi ile birlikte merkezi konumları da ön planda tutmaktadır. İleriye dönük adımlar ile birlikte hizmet vermektedirler. Tamamlanmış, başlamış veya başlanacak olan birçok ofis, konut, alışveriş merkezleri, oteller projeleri mevcuttur. Kullar İnşaat oldukça geniş bir portföye sahiptir.

Kullar İnşaat’ın amaçları ve istekleri doğrultusunda eğitim ve disiplin ile birlikte sonucu mükemmel olan projelerin hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır. Mimarisi ve mühendislik faaliyetleri en üst noktada tutularak hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olması ile birlikte isteklerinin karşılığının verilmesi amaçlanmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteli ve yaşam standartlarının yüksek olduğu projeler yapmaktır. Gerek müşteriler, gerek iş ortakları, gerekse şirket bünyesinde çalışan herkes ile birlikte gelişen ve değerli olan işlere imza atmaktır.

Kullar İnşaat, sadece inşaat projeleri ile değil, sosyal sorumluluk ve destek projeleri ile ön plandadır. Hem sivil toplum kuruluşlarına hem de eğitim kurumlarına destek vermeyi kendisine ilke edinmiş bir şirkettir. Geleceğe yönelik hizmetler vermek için bu tarz çalışmaları devam etmektedir. Bunların örneklerinden biri olarak ise Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kul’un babasının adını taşıyan Ali Kul Çok Programlı Anadolu Lisesi projesine imza atılmıştır.

Kullar İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Bağlariçi Cad. No:117/2 Firuzköy, Avcılar – İstanbulKullar İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kullar İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kullar İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ