Anasayfa / İnşaat Ocak 4, 2016

Kulak İnşaat İş Başvurusu

Kulak İnşaat, hem Türkiye’de hem de Irak’ta birçok proje üzerinde çalışmıştır. Kulak ailesi, 1943 yılından beri inşaat sektörünün içerisinde olup ilk resmi projesini 1974 yılında Antalya Valilik Binası olarak gerçekleştirmiştir. Uzun yıllar Adana’nın kentsel gelişimi ile birlikte anılmasıyla 1985 yılında “Kulak İnşaat A.Ş” olarak isim almıştır. Türkiye’de ve yurtdışında birçok projeleri olmuş ve hala devam etmektedirler. Binlerce işçisiyle, idari ve mali kadrosuyla, teknik çalışanları ile birlik içerisinde çalışmalarına devam etmektedirler. Kulak İnşaat, çalışanları ile birlikte refah ve kaliteli yerleşim yerlerini esas almaktadır.

Kulak İnşaat, Türkiye ve Irak’ta birden çok proje üzerinde çalışmıştır. Üstelik sadece Türkiye ve Irak’ta değil, Kırgızistan ve Umman’da da projeler üzerinde çalışmış ve tamamlamıştır. Kulak İnşaat’ın şu anda da devam eden projeleri vardır. Kulak İnşaat projeleri Türkiye’de, Irak’ta, Afganistan’da, Birleşik Arap Emirliklerinde ve Suudi Arabistan’da devam etmektedir. Ve bu bünyede yaklaşık olarak 700 çalışan vardır. Bunun yanında şirket, birçok kez kalitesi ve güvenilirliği başlığı altında başarı ödülleri kazanmıştır. Ayrıca uluslararası proje ortaklıkları da vardır.Kulak İnşaat, tecrübeli olmakla birlikte kaliteyi, refah düzeyini, güvenilir olmayı ve çalışma hızını üst noktada tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Hem çalışanlarına hem de iş ahlakına son derece önem göstermektedir. Çalışanlar ile birlikte gösterilen özen sayesinde gerekli zaman içerisinde kaliteli projeler ve sonuçlarını ortaya çıkarmaktadırlar.

Kulak İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Cad. Lokman Apt. Asma Kat Adana

Kulak İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kulak İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kulak İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Kulak İnşaat İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Muharrem Geylani Şubat 1, 2016

  ÇUKUROVA HOLDING
  ENKA HOLDING
  SIF HOLDING
  Firmalarında HIDROLIK MOTOR VE OTOMATIK ŞANZUMAN eğitimleri aldım. Yurt dışı iş arıyorum. Saygılarımla.

 2. cumali makaracı Şubat 15, 2016

  Hiyap ve vinç oparatörüyüm, sizinle çalışmak isterim. Her türlü refarans ve hiç eksik evraklarım yoktur.

Yorum Yap