Kpmg İş Başvurusu

Denetim, vergi ve danışmanlık üzerine faaliyetini sürdüren KPMG International, bu alanlar doğrultusunda firmaların üye olduğu bir ağ üzerinde hizmetlerini sunmaktadır. Tüm müşterileri ile aynı kalite ve özveri ile çalışan KPMG Intarnational, tüm müşterilerini aynı derecede görüp ve en iyi şekilde hizmetini vermektedir. Şirketlerin veya diğer büyük holding ve benzeri kuruluşların fırsatlar hakkında bilgilendirir ve bu konuda kendilerine yardımcı olmaktadır. Aynı zaman da şirket veya diğer kuruluşların risklerini azaltarak kendilerine yönergeler sunarak en iyi şekilde kalkınmaları için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dünya’da ve ülkemizde sayısız şirketin KPMG ağında bulunduğunu ve bunların %99’unun yıllardan beri şirketten danışmanlık, denetim ve vergilendirme konusunda stratejik veya proje bazlı olarak hizmet almaktadırlar. Bu müşteriler arasında, orta ölçekli şirketler, büyük şirketler, devlet kurumları, kamu sektörü ve kar amacı gütmeyen diğer alanlarda faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır. 155 ülke genelinde ortalama 162.000 alanında uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

2014 yılında %23 oranında büyüme sağlayarak alanında son zamanların en çok yükselen değeri unvanını taşıtan KPMG Türkiye, dünya genelinde amiral olarak ülkemiz olarak tanımlanmaktadır. En çok faal olduğu alan ise denetleme bölümünün olduğu hizmet aşaması, aynı zaman da vergi ve danışmanlık alanlarında da yüksek performans sağlayarak çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Dünya genelinde kendi bünyesinde özel olarak eğittiği 18.000 yeni uzman personelini de kadrosuna dahil ederek günümüzde toplamda 162.000 uzman personel kabinini kurdu.

Kpmg İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No:29, Kavacık / Beykoz İstanbulKpmg Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kpmg firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kpmg insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ