Kozzy AVM İş Başvurusu

Kozzy Alışveriş Merkezi inşa projesi, Kadıköy Belediyesi’nden 10.000 m2 alana sahip arsayı 29 yıl boyunca kullanımı için kiralamıştır. Rönesans ve AGP tarafından yapılan AVM binası içerisinde alışveriş merkezi, belediye meclisi, tiyatro salonları ve diğer bir çok alanda faaliyet gösteren kuruluşlar için özel olarak hazırlanmış bir Avm’dir. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı AVM de, aynı zaman’da dünya lezzetlerinin de bulunduğu bir mekandır. Sinema sevenler için 9 ayrı salonu bulunan AVM de, bunun yanı sıra sanat ve kültür üzerine cevap olarak 400 kişilik Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi yer almaktadır. Bunların yanı sıra açık hava terasları, sergi salonları ve daha birçok ayrıcalığı olan Kozzy AVM müşterileri tarafından yoğun bir ilgi ile ziyaret akınına uğramakta. Sinema, alışveriş, tiyatro, sergi salonları ve benzeri birçok özelliğe sahip olan Kozzy AVM ülke genelinde en çok merak edilen alışveriş merkezlerinden biri olmuştur.

Şık ve modern bir yapıya sahip olan Kozzy AVM, insan hayatını kolaylaştıran ve insanların eğlenebileceği tüm aktivitelerin sergilendiği mekan olarak, yıllardır aynı özveri ve kalite ile ziyaretçilerine keyifli günler yaşatmaktadır. Bir alışveriş merkezinin yanı sıra, Kültür merkezi olarak ta bilinen Kozzy AVM, sanat sevenler tarafından sıklıkla ziyaret edilen bir yerdir. Dünyaca ünlü markalar ve dünya lezzetlerinin sunulduğu AVM de, ziyaretçilerinin aradıkları her şeyin burada olduğunu bilmeleri kendilerine her zaman pozitif enerji sağlamıştır.

Kozzy AVM İletişim Bilgileri
Adres; Kozyatağı Mah. Bayar Cad. Buket Sok. No:14, 34742 Kadıköy İstanbul

Kozzy AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kozzy AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kozzy AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ