Koza Koleji İş Başvurusu

Koza Eğitim Kurumları ve Ticaret A.Ş kuruculuğu ile birlikte gelecek için Atatürkçü, düşünen, araştırmacı, atılımcı, çağdaş ve yurtsever öğrenciler yetiştirerek topluma kazandırmak amacıyla 26 Temmuz 2001 yılında eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Bunların yanında 11 Ağustos 2003 tarihinde de Özel Koza Anadolu Lisesi bünyesi içerisinde Özel Koza Lisesi adı ile bir genel lise açılmıştır. Koza okulları, çağdaş eğitim sistemi ile birlikte geniş birimleri sayesinde, seçkin kadrosuyla yenilikler ve çağdaş eğitim teknolojisiyle eğitim kurumları arasında en gözde kurumlardan biridir.

Koza Eğitim Kurumları ve Hedefleri
Koza Koleji felsefe olarak bilgi ve tecrübe bakımından topluma yararlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Hem akli olarak hem de bedensel olarak son derece sağlıklı, davranışlarında tutarlı bireyler yetiştirmektir. Bunların yanında Koza Eğitim Kurumları, milli kültürlerine bağlı, Atatürkçülüğü ilke edinmiş, evrensel değerlere de sahip çıkabilen Türk gençleri yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Türk diline sahip çıkan bunun yanında yabancı kültürleri de sentezleyebilen, kavrayabilen öğrenciler yetiştirmek, ezberciliği değil araştırmayı ve öğrenmeyi tercih eden bireyler yetiştirmek önceliklerindendir.

Koza Koleji İle Sosyal Öğrenciler
Koza Koleji, sporu hayatında yer edinmiş, kazanmanın ve kaybetmenin sonuçlarını anlayabilen, mücadeleci, takım ruhunu kavrayabilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamıştır. Sağladığı olanaklar ile de öğrenciler eğitim hayatlarının yanında sosyal hayatları ile de ön planda olacaktır. Öğrenmenin, araştırmanın yanında sporu, Türk müziğini, teknolojiyi ve dehasına ulaşabilecek öğrenciler yetişecektir.

Koza Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Eskli Londra Asfaltı Heybeli Caddesi Adalar Sokak No: 2 Haznedar – Güngören / İstanbulKoza Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ