Koza İnşaat İş Başvurusu

Ülkemizin birçok alanında başarılı çalışmalara imza atmış, çok yönlü çalışan firması Koza İnşaat; alt yapı, enerji, konut gibi her türlü çalışmayı yapmaktadır. Birçok bölgede faaliyet gösterir. Kendi bünyesinde çalıştırdığı deneyimli elemanlar ise insan odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

Enerji Alanında Yapılan Çalışmalar; ülkemizde tamamlanmış olan birçok santralin, barajın, trafonun ve maden işletmelerinin alt yapısı hazırlanmıştır. Başarılı mühendis kadrosu ile çevre dostu hizmetler veren işletme, ülkemizden birçok başarı ödülü almıştır.

Konut Alanında Çalışmaları; tamamlanan ve devam eden birçok patlatmalı kazı işleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine bu işlemler de çevreye zarar vermeyecek şekilde yapılır.

Altyapı Alanında Yapılan Çalışmalar; karayolu, demiryolu gibi birçok ulaşım alanının altyapı çalışmaları, çeşitli tesislerin temel kazısı ve nakliye işleri, hafriyat, dolgu işleri personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yine çeşitli bölgelerdeki göletler, şirketimiz tarafından oluşturulmuştur.Koza İnşaat Çalışma Prensipleri
Şirket, çevre dostu olarak faaliyet gösteren ve en son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar ile hizmet veren bir yapıya sahiptir. Yaklaşık 35 yıllık iş tecrübesine bulunur. Faaliyet gösterdiği her alanda, başarıyı yakalamış ve verdiği her sözün arkasında durarak bu günlere gelmiştir. Yurt dışında da inşaat alanında birçok başarılı işe imza atan deneyimli kadro, her geçen gün kendini yenileyerek hizmet politikasını artırmaktadır. Her türlü hafriyat işleri, altyapı çalışmaları, yol ve tünel inşaatları, içme suyu, kanalizasyon suyu ve şebeke inşaatları tarafımızdan gerçekleştirilir.

Koza İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Çetin Emeç Bulvarı No: 60/2 Balgat / ANKARA

Koza İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yıldırım özer dedi ki:

    iyi günler ben yıldırım öncelikle ilgili insankaynaklarına ve direktörlüyüne ve iş veren yönetim kuruluna ve makina ikmal gurubuna ve tüm ilgililerine saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. benim 12 yıllık inşaat şantiyeleri tecrübelerimle iş makinaları operatörü olarak teleskopik manıtou forklift. telehander ve loder operatörü olarak iş başıvurusunda bulunuyorum tüm inşaat şantiyeleriniz için. baraj inşaatları havaalanları inşaatları ve konut inşaatları ve köprüler ve villa inşaatları ve diyer tüm inşaat projeleriniz için iş başıvurusunda bulunuyorum saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum iyi günler.

BİR YORUM YAZ