Koza Grup İş Başvurusu

Ülkemizin en eski ve en kapsamlı şirketlerinden biri olan Koza Grup, inşaattan, altına, tekstilden, basın yayına birçok alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır birçok kişiye iş imkânı yaratan ve kendi bünyesinde binlerce eleman barındıran şirket, ülkemizde ve dünya çapında çeşitli faaliyetleri neticesinde birçok başarı ödülü almıştır.

Hangi Alanlarda Faaliyetleri Mevcuttur?
35 yıllık iş tecrübesi bulunan şirketin, ülkemizde ilk olarak gerçekleştirdiği faaliyet altın arama ve çıkartma faaliyetleridir. Bunun dışında büyük baraj inşaatları, kara ve demir yolu altyapı çalışmaları, santrallar, gölet inşaatları, konut alt yapı çalışmaları mevcuttur. Son yıllarda çeşitli basın yayın organlarını da bünyesine katan firma, ülkemizde en çok istihdam yaratan şirketler arasında, ilk sıralarda yer alır.

Çalışma Prensipleri
Deneyimli şirketin ilk çalışma prensibi; çevreye ve insana faydalı faaliyetleri en başarılı şekilde tamamlamaktır. Geçmişte birçok başarılı işe imza atan kadromuz, her geçen gün kendini yenileyerek güvenlik, değerli maden, inşaat, tekstil alanında ihracat yapmaktadır. Ülkemize milli gelir kazandıran ender şirketler arasında yerini almıştır.

Koza Grup Geleceğe Yönelik Çalışmaları
Yenilikçi hizmet politikası, şeffaflık, çevre ve çalışanlar ile tam uyum gibi noktalarda oldukça titiz davranan şirketimiz, eğitim alanında da ülkemize hizmet vermektedir. Yarınımızın garantisi olan çocuklarımızın eğitiminde küçük bir katkımız olsun diye yapılan bu çalışma, geçmişte birçok ödül edinmemize vesile olmuştur. Enerjiden, gıdaya, madenden, tekstile kadar faaliyet gösterdiğimiz her alanda, daima ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile çalışmalarımız devam edecektir.Koza Grup İletişim Bilgileri
Adres; Küçükbakkalköy Mahallesi, Kocaceviz Caddesi, No: 11, Ataşehir, İstanbul

Koza Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koza Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koza Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ