Anasayfa / Gıda Aralık 29, 2015

Koska İş Başvurusu

Dünya markası haline gelen ve hemen hemen tüm evlerde sofralarda veya ramazan aylarında dolaplarından eksik olmayan Koska Helvaları, Denizli’de 1900’lü yıllarda Hacı Emin Bey’in işlettiği küçük bir helvacı dükkanın dan gelmektedir. Hacı Emin Bey baba mesleğini devam ettirerek, çocuklarını da yanına alıp İstanbul’un Koska semtine taşınırlar ve burada çocuklarının yardımı ile helvacı dükkanı açarak iş hayatına atılırlar. Helva dışında yaptıkları diğer tatlıların semt tarafından giderek beğenilmesi sonucu kaldıkları semtin etkisiyle Koska Helvacısı adını alır ve marka tescilini yaparak ünlenmiştirler.

Gittikçe büyük ve mutlu müşterilerinin artması üzerine 1974 yılında Topkapı’da kurdukları fabrikada sadece helva değil, aynı zamanda reçel, koz helva ve lokum gibi tatlılarda üreterek tüm ülkeye üretim amaçlı çalışmalar başlatmışlardır. Nevzat ve Mümtaz Dindar kardeşler İstanbul Merter de yaptırdıkları modern tesis binasına taşınarak KOSKA HELVACISI MERTER adı altında aynı kaliteye devam ederek faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmişlerdir.Gün geçtikçe büyüyen ve ürün yelpazesi genişleyen Koska, son olarak 1998’de Avcılar Ambarlı kavşağında bulunan arazi satın alıp 18.000 m2 kapalı alana sahip bir üretim tesis kurarak hizmetlerine devam etmiş ve ülkenin yanı sıra dünya pazarına açılmıştır. Şuanda Yönetim Başkanlığını hala Nevzat Dindar sürdürmektedir. Ve çocukları şimdiden proje geliştirmeye ve babalarına sunmaya başlayarak, ileri ki zamanlarda Koska’nın büyümesi için var gücü ile çalışmaktadırlar.

Koska İletişim Bilgileri
Adres; Cihangir Mahallesi Şehit J.Kom.Onbaşı Ayhan Arslan Sok. No:2 Ambarlı Kavşağı 34310 Avcılar – İSTANBUL

Koska Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koska firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koska insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Koska İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. Gökmen bora Şubat 22, 2016

    Merhaba ben sincan ankara dan ikamet ediyorum 5yıllık bir zaman plasiyer lik yaptım src ve piskoteknik belgelerim mevcuttur çalişma ortamina uyumluyum uygun görurseniz sizinle çalişmk istiyorum saygılar.

Yorum Yap