Koçoğlu İnşaat İş Başvurusu

Koçoğlu İnşaat, 1981 yılında M.Şükrü Koçoğlu tarafından kurulan Koçoğlu Grubunun lokomotifi olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve ürün çeşitliği yelpazesi ile ülkenin saygın kuruluşlarından biri olarak büyük bir yer edinmiştir. Koçoğlu Grubu Havacılık, Enerji ve İnşaat sektörü üzerine faaliyetlerini göstermektedir.

Koçoğlu Grubu’nun lokomotif şirketlerinden biri olan Koçoğlu İnşaat, kamu ve özel sektörlere kurulduğu günden bu günlere kadar aynı kalite ve hızlılıkta hizmet vererek Türkiye’de güvenilirliğin ve kalitenin adresi olmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti üzerine adımlarını atan Koçoğlu İnşaat hem yurt içi hem de yurt dışı projeleri ile mevcut müşteri sayısını arttırarak büyük hedeflere doğru devam etmekte. İleri teknoloji altyapısı ile daima hızlı ve kaliteli hizmeti amaç olarak gören ve günümüze kadar müşterilerinin sürekli yüzünü güldüre Koçoğlu İnşaat, bu alanda daha da ileri gitmek için sürekli projelerle emin adımlar içerisinde yürümektedir.

30 yıla aşkın dünya ve ülke genelinde birçok proje ile adından sıkça duyurmuş ve misyonu gereği bu kalite ve iş tecrübesinden şaşmadan yoluna devam etme hedefinde ilerlemektedir. Geleneklerine son derece bağlı, kuşaktan kuşağa kültür, yenilikçi ve sürekli gelişime açık kadrosu ile doğrudan ilkeleri üzerine hareket ederek insan hayatını kolaylaştıran hizmetleri sunmaya son sürat devam etmektedir. Dünya pazarında önemli bir unvana sahip olan Koçoğlu İnşaat kaliteli personelleri ile sürekli olarak yeni projeler için dur durak bilmeden çalışmaktadır.

Koçoğlu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Abidin Daver Sokak No:37 Çankaya, 06550 AnkaraKoçoğlu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koçoğlu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koçoğlu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ