Koçak Yayıncılık İş Başvurusu

Koçak Yayıncılık, 1984 yıllarında Koçak Şirket Grubu adı altında kurulmuş ve günümüzde Türkiye’deki yayıncılık sektörünün kalıplaşmış isimlerinden biri olmuştur. 32 yıl önce Koçak Şirketler Grubu tarafından kurulan ve günümüze kadar kaliteli kadrosu ve yayıncılık sektörü deneyimi ile günümüze ışık tutan öncü bir firmadır. Yıllardır aynı kalite ve özveri ile çalışan Koçak Yayıncılık sürekli olarak müşteri memnuniyeti adına sürekli olarak müşteri hizmetleri adı altında çağrı hizmeti ile müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır. Anne, bebek, çocuk, sinema, eğitim, yabancı dil, dergi, müzik, hobi ve kültür-sanat ile ilgili birçok kitap ve video filmlerinin yanı sıra çok sayıda koleksiyon eserleri bünyesinde barındıran bir yayıncı kuruluşudur.

Müşterilerine aynı zaman da online olarak internet üzerinden kendi yayıncı web sitesi içeriğinde bulundurduğu tüm ürünlerine satışını gerçekleştirmektedir. Ürün yelpazesinde birçok ürün bulunan Koçak Yayıncılık, aynı zaman’da müşterilerinin talebi ve satılan ürünün yoğunluğu üzerine kaynaklar bularak müşteri memnuniyetini sürekli en ön safta tutmaktadır. Köklü ve ürün yelpazesi geniş olan kuruluşun aynı zamanda Koçak Şirketler Grubu üzerinde otomotiv, filo kiralama ve turizm gibi faaliyetleride sürdürülmektedir. Kültür ve koleksiyonlar alanları üzerine uzmanlaşmış ve aynı zamanda ülkede ve dünyadaki koleksiyonerlere danışmanlık yapmaktadır. 444 0 656 numaralı müşteri destek hattında alanında tamamen uzman personeller ile müşterinin hertürlü soru ve sorunlarına hızlı ve sağlıklı cevaplar alınabilmektedir.

Koçak Yayıncılık İletişim Bilgileri
Adres; 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. No: 35/19 A Residence Fulya, Şişli, İstanbul

Koçak Yayıncılık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koçak Yayıncılık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Koçak Yayıncılık insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ