Kırklareli Ek İş İlanları

Kırklareli evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Kırklareli nüfusu bakımından düşük sayılarda olan ilçelerinden Lüleburgaz nüfusunun neredeyse yarısını barındıran bir nüfusa hâkimdir. Tarım alanında kuru tarımın yapıldığı Kırklareli de hayvancılıkta yaygın konumdadır. Çevre ilçelerinde tekstil üzerine üretimler gerçekleştiren fabrikalar mevcuttur.

Kırklareli merkezi olarak iş imkânları açısından genel olarak gıda sektörü üzerine ağırlık verilerek açılan restoranlarda ve küçük lokanta tarzı işletmelerde iş imkânları geniş bir alana yayılarak halkının ekonomik anlamda geçiminde yardımcı olmaktadır.Kırklareli Ekonomisi
İnsanlar hayatlarını idame ettirmek için kazanmak ve bu kazançlarının karşılığında ihtiyaçlarını gidermek uğruna sürekli bir hareketlilik içindedirler. Bu hareketlilik sonucu elde edilen kazanç bazen rahat yaşam koşullarını elde etmek için yeterli olmayabilmektedir. Bu durumda da ek iş yaparak kazanç sağlamak kaçınılmaz olmaktadır. Fakat her yörenin kendine özgü çalışma alanları ve kazanç alanları farklı olmaktadır. Burada ele alacağımız Kırklareli merkezinde ve bağlı ilçelerinde iş imkânlarına göz atacak olursak; Tekstil üretiminin bölgede yakın yerlerde yapılmasından dolayı tekstil mağazalarında ve beyaz eşya mağazalarında çalışma alanları sunularak ilanlar verilmektedir. Kırklareli’nin ilçelerine bakacak olursak ek iş ilanları konusunda daha geniş imkânların olduğunu görebilmekteyiz. Lüleburgaz ilçesinde yapılacak ek iş olarak halkının kalabalık olmasından dolayı yine gıda sektöründe ve tekstil ürünlerinin satışında çalışma imkânları sunan iş ilanları bulunmaktadır.

Kırkalereli’de Evden Yapılabilecek İşler
Kırklareli halkının merkezi yerleşime yakın kesimi memurlardan oluşmaktayken yerli halkı bir kısmı tarımsal üretimler gerçekleştirirken bir kısmı hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Ayçiçeği ve buğday tarımının yanında kanola yetiştiriciliğimde yaparak tarımsal alanda faaliyet gerçekleştirmektedirler. Ticari anlamda üretilenin halka arzının yapıldığı pazarda her türlü ihtiyaç malzemesinin satışı yapılarak kazanç elde edilmektedir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Tülay diyor ki:

  Merhaba Lüleburgaz’dan yazıyorum 10 kişilik bir grubumuz var. Ev’de mandal montajı, kalem montajı ve etiket takma işleri yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 2. AHMET diyor ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz. Mandal montajı, kalem montajı, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama, nikah şekeri ve kına paketleme işleri yapılır.

 3. livan diyor ki:

  Bende kirklareli merkezden yaziyorum. Verilen ilslee düzenli olarak yapılır yaklaşık 8 kızız ve bu ise ihtiyacımız var lütfen donusunuzu bekliyoruz hepimiz ogrenciyiz. Bütün işleri yapariz

 4. Yasmin diyor ki:

  Selam evde ek is yapmak istiyoruz.Verebilceginiz her iside yapabiliriz.Kalem montaji, mandal montaji, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama ,nikah sekeri, kina paketleme isleri yapariz.3 kisiyiz.Babaeski merkezde yasiyoruz.Lutfen dönus yapin.

 5. İlknur diyor ki:

  Evde ekmek iş yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var. Lüleburgaz’da oturuyorum.

BİR YORUM YAZ