Anasayfa / Turizm & Otel Aralık 26, 2015 786 okunma

Kıbrıs Otelleri İş Başvurusu

Kıbrıs Otelleri iş ilanları ve Kıbrıs Otellerinde iş imkanları. Kıbrıs Otellerine iş başvurusu nasıl yapılır? Detaylar haberimizde.

Akdeniz’in kuzeydoğusunda ve İstanbul’a uçak ile sadece bir kaç saatlik yol mesafesi bulunmakta olan Kıbrıs harika havası ve denizi ile herkesi büyüleyerek, aynı zamanda eğlence ve tarihi alanda ise tercih edilen harika bir yerdir. İnsanları, kendisine hayran bırakacak özelliklere sahip olan Kıbrıs Akdeniz’in 3. Büyük adası olarak bilinmektedir.

Kıbrıs’ın en iyi şekilde korunmakta olan Gazimağusa ili bir orta çağ mimarisinin günümüze uzanan en büyük hediyesidir. Bu harika antik kentin geçmişi ise 5.000 yıla dayanmaktadır. Kıbrıs’ın bir diğer kenti olan Girne ise, 1800’lü yıllarda İngiliz sosyetesi tarafından uğrak bir hale gelmiş bir kent olarak bilinmektedir. Başkent olarak bilinen ve en görkemli kenti olarak geçen Lefkoşa ise, Kıbrıs’ın kalbi ve Kuzey Kıbrıs Parlementosu’nun maneviyatı olarak bilinmektedir. Kıbrıs’ın bir diğer nadide kenti olan Güzelyurt, narenciye bahçeleri ile tüm dünyaya nam salmış harika bir şehirdir. En son olarak sizlere Kıbrıs’ın bir diğer şehri ve aynı zamanda dünyanın en eski bakır madeninin olduğu yer olan Lefke’yi söylemeyi de ihmal etmeyelim.Kıbrıs, eğlence alanında dünya turistleri tarafından sürekli olarak tercih edilmekte olan bir yerdir. Bunun yanı sıra görkemli ve kaliteli prensibi ile iş sağlayan 5 yıldızlı ve her türlü olanağı sağlayan harika mimari değerleri sahip otellerini görücüye çıkarmakta. Bu oteller servis ve konfor açısından sürekli olarak rezerve edilen ve turist akınına uğrayan otellerdir. Kıbrıs Otelleri dünya üzerinde büyük bir ilgiye sahiptir.

Kıbrıs otelleri iş imkanlarını listelemek için buraya tıklayınız.
Konu İle İlgili Görseller
Kıbrıs Otelleri İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. umut Şubat 19, 2016

    Adım Umut, 25 yaşındayım. İstanbul’da kalıyorum, kıbrısa hiç gitmedim, gitmek istiyorum ama param yok. Beni oraya alırsanız çalışacağım otelde.

Yorum Yap