Kibar Holding İş Başvurusu

Kibar Holding, 1984 yılında kurulmuştur ancak sanayicilik sektörüne 1972 yılında Kartal Sac İşleme Ünitesi’yle ilk adımını atmıştır. Kibar Holding Grubu’nun hedefi, günümüzdeki gelişmeleri takip eden, bu hızlı değişim sürecinde kurumsal değerlere bağlı kalınarak şirket bünyesindeki birlik ve beraberlikten güç alarak toplum ve ülkemizi daha ileriye taşımak en önemli hedefidir. Yaklaşık yedi bine yakın çalışanı ile metal, otomotiv, paketleme, inşaat malzemeleri, gayrimenkul, lojistik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Kibar Holding, toplamda 22 şirket ortaklığı ile bu amaca hizmet vermek için girişimci ve yenilikçi yatırımlarına hızla devam etmektedir. Kibar Grubu, hızlı gelişim sürecinde, kurumsal yönetiminin dinamik, iletişim kalitesini artıran, sermaye piyasaları ve markalaşma sürecinde güven ve saygınlık kazandıran özelliklere büyük değer vermektedir. Kurumsal yöneyimin temel unsuru olan sorumlu, güvenilir, adil bir yönetim anlayışı doğrultusunda gelişimine hız kesmeden devam etmektedir. Kibar Holding kurulduğu günden bu yana her zaman, ülkemizde öncü olan ve örnek kuruluşlar arasında yerini almıştır. Hedefi ve amaçları doğrultusunda azimli ve kararlı bir şekilde ilerlerken bulunduğu pozisyonu ülkenin yararına en iyi şekilde kullanmaktadır. Çıkmış olduğu yolculuğunda müşterilerine, çalışanlarına, sektörüne, topluma ve çevreye ilerleyen zamanlarda da katma değer sağlamaya devam edecektir. Şirket, değişik sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun refahına yönelik faaliyetleri üzerindeki çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin İnsan Kaynakları Politikasından bahsedecek olursak, şirket içerisindeki pozisyona göre görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip bu noktada gerekli eğitimleri alıp kendini geliştiren ve geliştirmeye devam edecek olan kişilerle bünyesine kazandırmak istemektedir. Çalışanlarının motivasyonunu sağlayıcı ve yeni fikirlerini rahatlıkla dile getirebildikleri bir ortam sağlamaktadır. Yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek çalışanlarına daima en iyiyi sunmayı insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir. Ayrıca, farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı bir yönetim politikası izlemeyi, bünyesinde çalıştırdığı çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi benimsemiştir. Son olarak da her kalitesini ortaya koyan şirketin uygulamış olduğu, çalışanların performanslarını objektif kriterlerle değerlendirerek, yüksek performans gösterenleri ödüllendirerek daha iyi iş yapmalarına teşvik etmeyi insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

Kibar Holding İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Center Levazım Mh. Koru Sk. No:2 Ofisler Bölgesi Kat: T4 PK:34340 Beşiktaş / İstanbul

Kibar Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kibar Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kibar Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ