Keymen İlaç İş Başvurusu

Türkiye ilaç sektörünün öncü firmaları arasında başı çeken Keymen İlaç, Dr. Mustafa Topal ve eşi Eczacı Perihan Topal’ın evliliklerinden önce kendi girişimleri ile kurdukları şirketlerini birleştirmeleri ile Ankara’da 1973 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden bu yana Türk ilaç sektöründe onlarca başarılı işe imza atan, Türkiye’deki ilkleri gerçekleştiren Keymen İlaç, ülkemizde ilaç üretimi yapan birçok şirketin hammaddelerini dünyanın dört bir yanından temin etmek için gece gündüz çalışmaktadır.

40 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin birçok aşı ihtiyacını dünyanın çeşitli aşı firmaları ile yaptığı anlaşmalar ile karşılayan Keymen İlaç, dünyaca ünlü birçok aşı geliştiricisi firmanın Türkiye temsilciliklerini yapmaktadır.

Keymen İlaç, kurulduğu ilk günden bu yana tetanoz, difteri, boğmaca, kızamık, kabakulak, çocuk felci, Hepatit B gibi çok tehlikeli hastalıkların tedavisi için ülkemizin aşı ihtiyaçlarını karşılamıştır ve karşılamaya da devam etmektedir.Hindistan’dan, Çin’e, Macaristan’dan Hırvatistan’a, İngiltere’den Hollanda’ya varıncaya birçok ülkedeki dünya sağlık sektöründe saygınlığı kanıtlanmış firma, dernek ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yürütülmüştür. Bu çalışmalar neticesinde ülkemizdeki özellikle çocuklarda rastlanan ölümcül olabilecek hastalıkların tedavisinde kullanılan aşılar ve ilaçlar Türkiye’ye temin edilmiştir. Bu aşı ve ilaçların sadece Türkiye’ye getirilmesi değil, aşıların muhafaza edilmesi, taşındığı süreçlerde ilaçların ve aşılan bozulmasını engellemek için sıcaklık takip, soğutma sistemleri, nakil kapları gibi araç, gereç ve cihazların ithalatını da yapmaktadır.

Keymen İlaç olarak, insan kaynakları politikaları gereği firmanın hedefleri doğrultusunda personel seçiminde ve görevlendirilmesinde çalışanların kariyer gelişimine ve eğitimine destek vermek önceliğimizdir. Ayrıca personelimizin kişilik haklarına saygılı, açıklık prensibine sonuna kadar bağlı kalarak adil bir kariyer planlaması için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Verimliliğimizi ve karlılığımızı artıracak, şirketimizin hedefleri ile doğru orantılı olarak performans gösterebilecek doğru personel seçim süreci oluşturmak ve yönetebilmek öncelikli insan kaynakları hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İdari ve Mali İşler, İş Geliştirme, Ruhsatlandırma ve Medikal, Teknik Operasyonlar, Satış Pazarlama, İnsan Kaynakları, Finans ve Denetim birimlerimiz ile Keymen İlaç’ın 40 yılı aşkın varlığını gelecek nesillere aktarmak ve Türk ilaç sektörüne daha fazla katkı sağlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Keymen İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Şehit Gaffar Okkan Cad. No: 40 06830 Gölbaşı ANKARA

Keymen İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Keymen İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Keymen İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ