Kent Optik İş Başvurusu

1969 yılında, başkent Ankara’da kurulan Kent Optik firması, profesyonel olarak optik sektöründe başarılı ve kalitesiyle ön planda olan sayılı firmalar arasındadır. Mağazacılık anlayışı ile dikkat çeken ve göz dolduran vitrinleri, kaliteli, sade ve modern ürünleri müşterilerine sunan Kent Optik firması 45 yıllık deneyimi ile oluşturduğu müşteri memnuniyeti sayesinde Ankara’da ve ülkemizde duyulan ve tercih edilen firmalar arasına girmiştir.

Bulunmuş olduğu optik sektöründe kısıtlı gelişme olmasına rağmen, hizmet kalitesi ve marka zenginliği ile fark oluşturmayı başarmış olması ve optik sektöründeki ürünlerin marka ve modelleri kendi ithal ederek koleksiyonların büyük bir kısmını elinde tutması ile bilinmektedir. Kaliteli ve marka değeri yüksek ürünler ile göz dolduran Kent Optik firmasının kaliteli ve tercih edilebilir olma misyonu ile hizmet vermesi sayesinde, mağazacılık kültüründe üst sıralardadır. Potansiyeli yüksek bir firma olan ve doğru yerlerde şubeye sahip olan Kent Optik firması, mağaza kalitesini ve hizmet potansiyelini arttırmak adına sizler için daha çok yerde şube açmayı hedeflemektedir.

Markalaşma potansiyelini arttırmak ve daha çok tercih edilen bir isim olma adına çalışmalarını sürdüren Kent Optik firması mağazacılık konseptini profesyonel bir duruş ile sürdürmektedir. Kaliteye önem verdiği gibi müşteri memnuniyetine, güler yüze ve saygılı bir anlayışa sahip personelleri ile sizlere İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Bolu ve Bodrum’ da toplam 23 mağazaya ile hizmete devam etmektedir.

Kent Optik İletişim Bilgileri
Adres; Şehit Ahmet Sk. Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4 Kat: 16 Mecidiyeköy, Şişli / İstanbul



Kent Optik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Optik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Optik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ