Kent Meydanı İş Başvurusu

Kent Meydanı AVM, 1 Mart 2008 tarihinde Bursa’da Sönmez Holding tarafından açılan bir alışveriş merkezidir.

İçerisinde okul sergileri, mini gösteriler, hazır giyim dükkânları, sinema salonları, fast food restoranları bulunan Kent Meydanı AVM’ de, 70.000 metrekare kapalı alan, 6.500 metrekarelik açık meydan alanı bulunmaktadır. 2 katta toplam 802 araçlık otoparka sahiptir.

Bu özelliklerinin yanı sıra Bursa’da büyük bir öneme sahip olan Kent Meydanı, halk için bir yaşam merkezi olma özelliğini taşıyor. Bununla beraber mimari olarak da büyüleyici bir duruşa sahip bir tasarımı ile insanların güzel bir buluşma noktası oluyor. Kullanışlı bir AVM olma özelliğini taşıyan Kent Meydanı, Bursa’nın merkezinde olması nedeniyle ulaşım sıkıntısı arz etmiyor. Bursa’nın ortasında, hayatın tam merkezinde olan Kent Meydanın ’da bir çırpıda tüm ihtiyaçlarınızı bulabilmeniz için size hitap eden ürünleri yurt içinden ve yurt dışından ithal ederek bünyesinde çeşitliliğin verdiği bir zenginlik barındırıyor.

Kent Meydanı AVM sizlerin stresinizi azaltacağınız ve keyif alacağınız bir ortam sunarak, nice duygularınızı hareketlendirecek konsepte sahip alanlar sayesinde Bursalılara hak ettikleri değeri veriyor. Kaliteli bir yaşam merkezi oluşturulmayı amaçlayarak inşa edilen Kent Meydanı geleceğe ışık tutan duruşuyla önemli bir konum arz ediyor. Öncelikle Bursa için ve daha sonra da Türkiye için örnek bir duruş sergilemeyi amaçlayarak her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaya devam ediyor.Kent Meydanı İletişim Bilgileri
Adres; Santral Garaj Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 64 Osmangazi / Bursa

Kent Meydanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Meydanı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Meydanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ