Kent Güvenlik İş Başvurusu

Kent Güvenlik firması Telekomünikasyon ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 1993 yılında Ankara’da kurulmuştur. İçişleri Bakanlığı izniyle 2001 yılında Alarm ve İzleme Merkezini kurarak faaliyete geçen firma Türkiye’nin önde gelen kamu kurum ve kuruluşları için gerçekleştirdiği projelerini başarı ile tamamlamış ve yıllardan beri tesis bakım ve onarım işlerini üstlenmiştir. NATO Tesis Güvenlik Belgesi ile yüksek önem taşıyan projelerde bulunmuş ve bu alanda sağladığı başarılar ile uygulama rolünü geliştirmiştir.

Bugünün ve yarının ihtiyaç duyduğu yapı ve elektronik sistemlerinin projelendirilmesi, uygulanması, bakımı ve onarımı işini sırtlayan Kent Güvenlik firması sürdürülebilirliğini imza attığı başarıları sayesinde yıllardan beri sürdürebilmektedir. Çözüme kavuşturduğu projeler ile deneyimli bir firma olduğunu gösteren Kent Güvenlik firması Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet vermektedir. Oluşturduğu güven hissi ile tüketici olan iş ortakları ve çalışanları sayesinde yenilikçi ve modern hizmet veren bir firma olmuştur.

Türkiye’de güvenlik sistemleri denilince kalite, iş güvenliği ve projecilik sahasında öncü firmalar kategorisine giren Kent Güvenlik firması, değer oluşturma prensibiyle çalışmaktadır. Yüzlerce referansa sahip, onlarca güvenlik sistemi alanında uzman teknik kadrosuyla, yenilikçi çözüm üreten Kent Güvenlik firması büyük şirketlerin tercih ettiği bir firma özelliğini taşımaktadır.

Geleceğe, kaliteli ve modern bir perspektifle bakan firma, insanlar için hayati bir önem arz eden güvenlik hususunda çok hassas çalışmaktadır. Bu misyon ile faaliyetlerine devam eden firma büyüme planları ile sektöründe öncü olmayı amaçlamaktadır.Kent Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; İlkbahar Mah. Galip Erdem Caddesi, 606. Sok. No:30/2 Çankaya / 06550 / ANKARA

Kent Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ