Kemerburgaz Üniversitesi İş Başvurusu

Altınbaş Holding’ in Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu tarafından 2008 yılında temelleri atılmıştır. 1 Ağustos 2011 tarihi itibari ile Üniversite tüm birimleri ile eğitim ve öğretime hazır hale getirilmiştir ve 2011–2012 öğretim döneminde İstanbul’da bir vakıf üniversitesi olarak eğitime başlanmıştır.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin akademik birimleri; Fen Edebiyat Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Tıp Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi olarak lisans bölümleri bulunmaktadır. Bunun yanında Yabancı Diller Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu da bulunmaktadır. Enstitüler ve Lisans Üstü Programları olarak; Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü de vardır. İlave olarak da Araştırma ve Uygulama Merkezleri de bünyesinde bulunmaktadır.

İstanbul’un tercih edilen vakıf üniversitelerinden biri olan Kemerburgaz Üniversitesi, her yıl binlerce öğrenciyi kabul etmektedir. %25, %50, %75 ve tam burslu eğitim kontenjanlarına sahip olan üniversite de birçok öğrenci klübü bulunmaktadır. Öğrencilerin okurken, sosyalleşebilmesi ve iyi vakit geçirebilmesi için güzel bir ortam inşa edilmiş üniversitede eğitim görürken kaliteli ve nezih bir ortamda vakit geçirebilmek ve geleceğinizin temellerini daha sağlam atmanız için, donanımlı akademisyen kadrosu ile iyi bir eğitim alabilirsiniz.

Kemerburgaz Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey Dilmenler Caddesi, No:26, 34217 Bağcılar – İSTANBULKemerburgaz Üniversitesi Kariyer Olanakları
Kemerburgaz Üniversitesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kemerburgaz Üniversitesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ