Kemer Otelleri İş Başvurusu

Antalya’nın turizm potansiyeli yüksek olan Kemer ilçesinde özellikle yaz sezonunda akın eden yerli ve yabancı turistler için ciddi anlamda sezonluk ve daimi personel ihtiyacı doğmaktadır. Vasıflı ve vasıfsız olarak birçok birimde çalışmak üzere iş hacmi olan turizm sektöründe, otellerde çalışacak eleman ihtiyacı pastanın büyük bir dilimini oluşturmaktadır.

Konaklama ve güzel vakit geçirmek için kullanılan otellerde, gelen yerli ve yabancı turistlerin konforunu sağlama adına, karşılama, kayıt, danışma, oda temizliği, mutfak, servis ve animasyon gibi birçok birimde çalışmak üzere yalnızca bir otel için onlarca çalışana ihtiyaç duyulmaktadır. Kemer ilçesinde yüzlerce otel olduğu için, turizm sektöründe ciddi anlamda bir eleman ihtiyacı doğmaktadır. İnternette birçok sitede kemer otelleri için iş ilanları bulunmaktadır. Kemer’de herhangi bir otelde çalışmak isten birisi için iş bulmamak neredeyse imkânsız denilebilir.

İçinde bulunduğumuz sezon kış olsa dahi, mevcut hizmetin 12 ay olduğu otellerin ayakta kalması için personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden bedenen çalışacak eleman ihtiyacı da bitmemektedir. Bunun yanı sıra teknik kadro kısmında da çalışacak eleman ihtiyacı da olmaktadır. Kemer’de ki oteller de çalışmayı arzu edenler için arayacakları iş ilanlarında teknik eleman ihtiyacının da olduğunu göreceklerdir.

Yaklaşık 30 senedir Antalya’nın özellikle yurt dışından turist çektiği bir tatil mekânı olduğu bilinmektedir. Bu imaj ve memnuniyet ne olursa olsun yitirilmemekle beraber, otellerin kalitesi ve konforu da Türkiye dışında bulunan birçok otelden farklı olması nedeni ile tercih edilen bir turizm merkezi olma niteliğini kazandırmıştır. Bu imaj sayesinde, çalışmak isteyen yurttaşlarımız da turizm sektöründen faydalanma imkanına sahiptirler.Kemer otelleri iş ilanlarını buraya tıklayarak listeleyebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ