Kemal Yerli İş Başvurusu

Kuruluşu itibariyle 20 yılı aşan tecrübesi ile tanınmış bir marka olan Kemal Yerli AVM, kaliteli ve ucuz ürünleri müşterilerine sunarak geniş ürün seçenekleri ile ülkemizde 10 şubesi ve toplamda 140 personeli ile kaliteli alışverişin adresi olmuştur. Güler yüzlü ilgili ve samimi personeli ile en kaliteli en ucuz alışverişin durağı olmayı kendine prensip edinmiştir.

Kemal Yerli olan, Kemal Yerli AVM 1995 yılında Bursa/ Orhangazi’de ilk şubesini açmıştır ve bu şubede sunulan hizmet kalitesi sayesinde kısa sürede büyüyerek müşteri sayısını arttırmıştır. Tecrübesi ile orantılı olarak tercih edilen Kemal Yerli AVM bölgesinde ucuz ve kaliteli ürünleri halka sunmaktadır.

Müşteri odaklı olan stratejisi ile sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik gücünü halktan alarak güven kazanarak tercih edilen bir marka olmuştur. Çalışanlarına ve iş ortaklarına da değer veren bir misyon ile hareket etmektedir. Modern perakendecilik anlayışını, teknolojik sayesinde güçlendirmiştir. Yaptığı araştırmalar sayesinde tüketicinin talep ve ihtiyaçlarını önceden tespit ederek alışıla gelen perakendecilik anlayışı dışında yenilikçi bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Yöresel bir marka olan Kemal Yerli Bursa’nın parlayan yıldızı olmak için personel kadrosuna ve ürün stoklarına hassasiyet göstermektedir. Bunun için doğru ürünler ile halka hizmet etmektedir. Kemal Yerli AVM sizlere daha iyi bir alışveriş merkezi sunabilmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Kemal Yerli İletişim Bilgileri
Adres; Arapzade Mh. Yalova Cd. No:6, ORHANGAZİ BURSA

Kemal Yerli Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kemal Yerli firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kemal Yerli insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ